yükleniyor
Son güncellenme :29.12.2013 22:48

Anasayfa > Ekonomi, genel, Güncel, Manşetler, Politika > Ali Duru Ceyhan’ı Geziyor

29.12.2013 Paz, 22:48

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ceyhan Belediye Başkan Adayı Ali Duru, Ceyhan’ı karış karış gezerek projelerini halka anlatıyor.

 

Ali Duru, gezilerinde vatandaşlarla tek tek selamlaşıp dertleşirken, Ceyhan’daki okul ziyaretlerinde öğretmen ve öğrencilere başarılar diledi.

 

MHP Adayı Ali Duru Ceyhan’da bu güne kadar yapılan hizmetlere yenilerini ekleyeceklerini belirterek, “Kararlıyız, inançlıyız. Ceyhan’ı olması gerektiği yere taşımak için karış karış gezerek projelerimizi anlatmaya devam edeceğiz.” dedi.

 

 

Gittikleri her yerde büyük bir teveccühle karşılandıklarının altını çizen Duru, “Ceyhan’ı karış karış geziyoruz; esnaflarımızın, öğretmenlerimizin sorunlarını dinliyoruz. Belediye Başkanı seçilmememiz halinde yapacağımız projeleri her kesime anlatıyoruz. Ziyaret ettiğimiz yerlerde,  bizim önerdiğimiz projelere fikirleriyle katkı koymaları, bağırlarına basmaları bizleri mutlu ediyor. Ceyhan halkı, bize inanıyor ve güveniyor. Biz de onların bu inancını ve güveneni boşa çıkarmayacağımıza söz veriyoruz” dedi.

 

Ceyhan’lıların kendisine olan inançlarının boşa çıkmayacağını, Ceyhan’da  üç dönemdir dalgalanan MHP bayrağı altında hizmetlerin gelişerek devam edeceğini  de sözlerine ekledi.

Ali Duru geziyor CRT HABER


YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu yazıya yorum yapmak için yetkiniz yok.