yükleniyor
Son güncellenme :09.02.2014 3:08

Anasayfa > Ekonomi, genel, Güncel, Manşetler, Politika > ATATÜRK’E BENZERLİĞİ İLE ŞAŞKINA ÇEVİRİYOR

09.02.2014 Paz, 3:08

Tiyatrocu Nejat Bardak usta oyunculuğunun yanı sıra Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’e benzerliği ile görenleri şaşkına çeviriyor.

 

Son günlerde çalışmalarını aralıksız sürdüren Metin Kahraman Yönetiminde, Nejat Bardak’ın da sahne alacağı ‘Hasan ile Zübeyde’ isimli tiyatro oyunu için Türkiye’nin her yerini gezen ekip, CRT Medya Grubu Başkanı ve Ceyhan Gazeteciler Cemiyet Başkanı Şahin Özer’i ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundu.

 

Başkan Özer ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Büyük bir hayranı olduğum Ulu Önder Atamız’a benzerliği ile de tanınan sevgili dostum Nejat Bardak ve yıllardır birçok tiyatro etkinliğini organize ettiğimiz değerli kardeşim yönetmen Metin Kahraman’ın ziyaretleri beni fevkalade mutlu etmiştir. İnşallah önümüzdeki günlerde hazırladıkları oyunları Ceyhan’da izlemeye şansını yakalarız” dedi.

 

Ceyhan’da bir dizi ziyaretler gerçekleştirdiğini ve Mülki amirlerimizi ziyaret ettiğini aktaran oyuncu Nejat Bardak ise “Buralara kadar gelmişken değerli dostumuz Şahin Bey’i ziyaret etmeden gitmeyiz tabiî ki. Misafirperverliğinden dolayı teşekkür ediyorum. Ziyaretimiz kısa oldu, İnşallah bir daha geldiğimizde Ceyhan için güzel projeler ve tiyatro oyunlarımızla gelerek Ceyhanlılarla buluşup hatıra fotoğrafı çektirmeyi düşünüyorum” dedi.

 

Tiyatro Ziyaret CRT


YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.