yükleniyor
Son güncellenme :06.01.2014 22:14

Anasayfa > Ekonomi, genel, Güncel, Manşetler, Politika > BAŞBAKAN’A DESTEK İÇİN YÜRÜDÜ HASTANELİK OLDU

06.01.2014 Pts, 22:14

Osmaniye'den Başbakan Erdoğan'a destek için Ankara'ya yürüyen eski Ticaret Borsası Başkanı İmam Hüseyin Çelik, ayakları su toplayınca hastanelik oldu.

İstanbul merkezli olarak yapılan 17 Aralık'taki operasyona tepki ve Başbakan Recep Tayyib Erdoğan'a destek vermek amacıyla Osmaniye 'den yaya olarak yürüyüşe geçen Osmaniye Ticaret Borsası eski Başkanı İmam Hüseyin Çelik, Ceyhan’a ulaştı.

 

YÜRÜMEKTEN AYAKLARI SU TOPLADI

Sırtında Türk bayrağı, boynunda pankartla D-400 karayolunda 35 kilometre yürüyen Çelik'i, Ceyhan 'da bir grup AK Partili karşıladı. Çelik, kontrol için Ceyhan Devlet hastanesine götürüldü İmam Hüseyin Çelik 'in yorgunluk ve yürümekten ayaklarının su topladığı anlaşıldı.

 

"YORULMADAN, USANMADAN YÜRÜYECEĞİM"

Çelik sağlık kontrolünün ardından yaptığı açıklamada, operasyonlarla Başbakan Erdoğan'a zarar vermeye çalışıldığını ileri sürüldü. Çelik, Başbakan Erdoğan'a destek için yorulmadan usanmadan Ankara 'ya kadar yürüyeceğini söyledi.

İmam Hüseyin Çelik, Ceyhan Devlet Hastanesinde bir gün tedavi gördükten sonra yürüyüşe destek verenlerle vedalaşarak, Adana 'ya gitmek için yola çıktı.

Hastanelik Oldu Crt Özel 2

Hastanelik Oldu Crt Özel


YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu yazıya yorum yapmak için yetkiniz yok.