yükleniyor
Son güncellenme :02.10.2013 0:58

Anasayfa > genel > BASIN MENSUPLARI’NA BİRLİK VE BERABERLİK ÇAĞRISI

02.10.2013 Çar, 0:58

Ceyhan’da faaliyet gösteren Ceyhan Gazeteciler ve Matbaacılar Derneği (CEYGAMER) Başkanı Halis Demir, çalışan meslektaşlarının birlik ve beraberlik içerisinde tek dernek altında toplanarak çalışmalarının gerektiğini söyledi.
Beyzadem restaurantda düzenlenen kahvaltıda basın mensuplarıyla bir araya gelen Ceyhan Gazeteciler ve Matbaacılar Derneği Başkanı Halis Demir, derneğin kapanmadığını ve faaliyette olduğunun altını çizerek, önümüzdeki günlerde derneğin açılışının yapılacağını söyledi.
Demir konuşmasına şöyle devam etti; ” Meslektaşlarımın aynı çatı altında toplanarak, aynı fikir görüşlüğüne sahip olması, birlikte alınan kararların dışına çıkılmaması gerektiğini vurguluyorum. Bizler onun bunun adamı değiliz. Biz halkın sesi olmaya devam edeceğiz. Ceyhan’da 3 tane dernek olmamalıdır. Ceyhan Gazeteciler Cemiyeti adı altında toplanarak, kongre zamanında başkan olmak isteyen arkadaşlar adaylığını koyar, kim kazanırsa uyum içerisinde birlikte çalışılırız. Çalışmak istemeyen arkadaşlarıma da saygım sonsuzdur. Önümüzdeki günlerde derneğin faaliyetlerini genişleterek, içerisine 3 bilgisayarın bulunduğu ve sürekli bir sekreterin görev yapacağı uygun bir yeri temin ederek çalışmalara devam edeceğiz.”dedi


YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.