yükleniyor
Son güncellenme :11.12.2013 15:01

Anasayfa > genel > CEYHAN BELEDİYESPOR’LU GÜREŞÇİLER ANTALYA YOLCUSU

11.12.2013 Çar, 15:01

Türkiye Güreş Federasyonu Serbest ve Grekoromen dalında Türkiye birinci liginde mücadele eden Ceyhan Belediyespor Güreş takımı Antalya’ya gidiyor.

 

Antalya’da 13–15 Aralık 2013 tarihlerin arasında yapılacak olan Büyükler Serbest Türkiye Şampiyonası’na 15 sporcuyla katılacak olan Ceyhan Belediyespor, madalya ile dönmeyi hedefliyor.

 

Ceyhan Belediyespor Güreş Antrenörü Erdoğan Akkuş yaptığı açıklamada Antalya’da yapılacak olan Türkiye Şampiyonası’na iddialı gittiklerini belirterek, “Ceyhan Belediyespor Güreş Şube Sorumlumuz Mehmet Sırkıntı yönetiminde bir kafile ile Antalya’ya gideceğiz. Amacımız yaklaşık üç aydan bu yana çok sıkı bir şekilde hazırlanmış olduğumuz Türkiye Şampiyonası’nda Ceyhan’ı ve Adana’yı en iyi şekilde temsil etmek olacaktır. takımımız genç ağırlıklı bir takım. Şampiyonada başarı gösteren sporcular, Milli Takım kamplarına alınacaktır. İnanıyorum ki sporcularımız da buradan madalya ve madalyalarla dönecektir. Bizlere büyük katkı sağlayan Ceyhan Belediye ve Belediyespor Kulüp Başkanımız Hüseyin Sözlü’ye buradan teşekkür ediyorum. Gerek altyapı olsun gerekse A takımımıza büyük destek veriyorlar. Biz de onun yüzünü kara çıkaramayacağız ve Mille takım kampına sporcu göndereceğiz” şeklinde konuştu.

Güreşçiler Antalya


YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.