yükleniyor
Son güncellenme :20.11.2013 23:57

Anasayfa > genel > CEYHAN EMNİYETİ’NDEN KÜLTÜR VE SANAT ETKİNLİKLERİ

20.11.2013 Çar, 23:57

Ceyhan İlçe Emniyet Müdürlüğü kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında emniyet mensuplarını ve ailelerini Adana sabancı kültür merkezinde düzenlenen Çöplük adlı tiyatro oyununu izlemeye götürdü. Emniyet çalışanları yoğun iş temposunun stresini sanat etkinlikleriyle atmaya çalıştı.

 

Adana Sabancı Kültür Merkezinde düzenlenen Turgay Nar’ın kaleme aldığı ve Edip Tümerkan’ın yönettiği yaklaşık iki saat süren oyunu birçok sanatseverin yanında Ceyhan Emniyet Müdürü Celal Özcan, çok sayıda emniyet teşkilatı mensubu ve aileleri de izledi. Mesleğin yorucu ve yoğun iş temposunu kültür ve sanat etkinlikleriyle atmaya çalışan Ceyhan ilçe emniyet müdürlüğü çalışanları düzenlenen etkinlikten memnun kaldı.

 

Mazlum Taşkıran, Yeliz Tekman ve H. Barış Özkan’ın Başrollerini paylaştığı çöplük adlı oyun, büyük bir hızla çöplüğe dönüşen dünyanın sabırla bir parçası olmaya çalışan üç farklı hayatı, İsrafil, Aymelek ve Haço’nun düşle gerçeğin iç içe geçmiş hikâyesini anlatıyor. Sessizleşen çöplükte yalnızlaşan hayatların korku ve kuşku dolu yaşamlarının irdelendiği tiyatro oyunu kaliteli ve zengin kadrosuyla göz doldurdu. İzleyicilerin beğenisini toplayan oyun uzun süre ayakta alkışlandı.

emniyet etkinlik crthaber


YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.