yükleniyor
Son güncellenme :16.11.2013 21:53

Anasayfa > genel > CEYHAN GAZETECİLER CEMİYETİNDEN BİRLİK VE DAYANIŞMA KAHVALTISI

16.11.2013 Cts, 21:53

Ceyhan'da faaliyet gösteren Ceyhan Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Şahin Özer meslektaşlarına birlik ve dayanışma kahvaltısı düzenledi.

 

Beyzadem Restaurant da düzenlenen kahvaltıda basın mensuplarıyla bir araya gelen Ceyhan Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Şahin Özer, “Meslektaşlarımızla sohbet kahvaltısında bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunduk. Ceyhan Gazeteciler Derneğini Türkiye Gazeteciler Federasyonuna girdirerek Ceyhan’ı en güzel şekilde temsil etmeye çalışıyoruz. Derneğimizin faaliyetlerini inşallah arttırarak bu tür toplantıları sıklaştırmayı düşünüyorum. Gazeteci arkadaşlarımızla çok sık bir araya gelemiyoruz. Gazete ve Matbaa sahibi arkadaşlarımızla sohbet edip fikir alışverişinde bulunmak istedik, bizleri kırmayarak davetimize icabet eden tüm arkadaşlarıma canı gönülden teşekkür ediyorum” dedi.

 

Ceyhan Gazeteciler ve Matbaacılar Derneği Başkanı Halis Demir ise davetten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, bu tür toplantıların sık yapılması gerektiğini daha önce yapılan toplantılarda dile getirdiği konuları yenileyerek Ceyhanlı Meslektaşlarının tek bir çatı altında toplanarak daha güçlü ve istikrarlı olacaklarını vurguladı.

 

Düzenlenen kahvaltıya Ceyhan’ın en eski üstat Gazetecileri ve Matbaacılarından İleri Gazetesi imtiyaz sahibi Halit Selçuk, Ceyhan Gazetesi İmtiyaz Sahibi Muhsin Birsen, Cumhuriyet Gazetesi Temsilcisi Zafer Gezgin, Gazeteciler Cemiyeti Başkan Yardımcısı ve TRT Ceyhan Muhabiri Osman Bakır, Ceyhan Gazeteciler ve Matbaacılar Derneği Başkanı Halis Demir, AA Ceyhan Muhabiri Yusuf Tunur, İHA Ceyhan Muhabiri Neriman Çelebi,  CRT Haber Müdürü Adnan Erzin, CRT Genel Yayın Yönetmeni Ceyhun Özer, Denizhan Yüksekyalçın, Yeni Ceyhan Gazetesi Haber Müdürü Bekir Uzel, Atılım Gazetesi İmtiyaz Sahibi Cengiz Özer, Atılım Haber Müdürü Gültekin Özer’in yanı sıra İstanbul’dan davetli olarak Yetiştirme Yurtlarından Ayrılanlar Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Osman Yıldız katıldı.

 

GAZETECİLER kahvaltı  01 


YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.