yükleniyor
Son güncellenme :20.02.2014 2:21

Anasayfa > Ekonomi, genel, Güncel, Manşetler, Politika > CEYHAN KASAPLAR ODASI SEÇİMİNİ YAPTI

20.02.2014 Per, 2:21

Adana ESOB’a bağlı Ceyhan Kasaplar Esnaf Odası’nda Başkan İbrahim İkidağ güven tazeledi.

 

Ceyhan Esnaf Pasajı Toplantı Salonu’nda yapılan genel kurulun divan başkanlığına, oy birliğiyle TESK Yönetim Kurulu Üyesi ve Adana ESOB Başkanı Kazım Barışık, yardımcılıklarına da Ceyhan Elektrikçiler Esnaf Odası Başkanı Uğur Özdemir, Ceyhan Madeni Sanatkârlar Esnaf Odası Başkanı Adnan Yaraşır ile Ceyhan Fırıncılar Esnaf Odası Başkanı Hakan Koşmaz seçildiler.

 

Divan Başkanı Kazım Barışık, gündem gereği salonda bulunanları, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve onun silah arkadaşları ile tüm şehitlerimiz ve esnaflarımızın ebediyete intikal etmiş yakınlarının ruhlarına saygıya davet etti, ardından İstiklal Marşımız okundu.

 

Gündem gereği, Oda Başkanı İbrahim İkidağ, yönetim ve denetim kurulu faaliyet raporlarını okud, bilanço ve gelir gider açıklanarak oylamaya sunuldu, ayrı ayrı ibraya sunularak, oy birliğiyle kabul edildi.

 

Ardından tek listeyle girilen seçimler için oy kullanma işlemine geçildi. Buna göre, Başkan İbrahim İkidağ ile yönetim kurulu üyeleri Murat Çiçek, Ramazan Akay, Halil Kama, Ahmet Gökçeoğlu, Mehmet Ali Bulutoğlu, Murat Geçit ile denetim kurulu üyeleri Salih Akay, Mahmut Güven ile Mustafa Daş 4 yıllığına göreve seçilmiş oldu.

 

Oda Başkanı İbrahim İkidağ, genel kurula katılarak kendilerini onurlandıran başta TESK Yönetim Kurulu Üyesi ve Adana ESOB Başkanı Kazım Barışık olmak üzere tüm protokol üyeleri ve esnaflarına ayrı ayrı teşekkür etti. 

İKİDAĞ crt


YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.