yükleniyor
Son güncellenme :03.02.2014 16:41

Anasayfa > Ekonomi, genel, Güncel, Manşetler, Politika > CEYHAN LOKANTACILARDA ESAT KARAÇALI YENİDEN BAŞKAN SEÇİLDİ

03.02.2014 Pts, 16:41

Ceyhan Lokantacılar Esnaf Odası Olağan Genel Kurulu yapıldı, tek listeyle gidilen seçimde Başkan Esat Karaçalı göreve yeniden seçildi.

 

Ceyhan Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen genel kurulun divan başkanlığına, oy birliğiyle TESK Yönetim Kurulu Üyesi ve Adana ESOB Başkanı Kazım Barışık, yardımcılıklarına da Ceyhan Kasaplar Esnaf Odası ve EKKK Başkanı İbrahim İkidağ ile, Ceyhan Terziler Esnaf Odası Başkanı Fikri Ceyhan, Ceyhan Madeni Sanatkarlar Esnaf Odası Başkanı Adnan Yaraşır ve Ceyhan Elektrikçiler Esnaf Odası Başkanı Uğur Özdemir seçildiler.

 

Ceyhan Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Selahattin Güler, Ceyhan Fırıncılar ve Pastacılar Esnaf Odası Başkanı Hakan Koşmaz ile Ceyhan Ağaç İşleri ve İnşaatçılar Esnaf Odası Başkanı Tayfun Eker’in de katıldığı genel kurul, Divan Başkanı Barışık’ın salonda bulunanları gündem gereği saygı duruşuna davet etmesi ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başladı.

 

Daha sonra yönetim, denetim kurulu faaliyet raporları ile bilanço ve gelir – gider tablosu okunup, oylanarak kabul edildi.

 

Dilek ve temenniler bölümünde, Oda Başkanı  Karaçalı tarafından, TESK Yönetim Kurulu Üyesi ve Adana ESOB Başkanı Kazım Barışık, merhum Oda Başkanı Necdet Doğanay’ın oğlu Refahi Doğanay’a ve odanın ilk kurucusu Duran Altıntop’a, destek ve katkılarından dolayı birer teşekkür plaketi verildi.

 

Tek listeyle girilen seçimlerde, oy kullanma işlemine geçildi. Buna göre, Esat Karaçalı başkanlığındaki Ceyhan Kebapçılar ve Lokantacılar Esnaf Odası Yönetim Kurulu Hüseyin Atmaca, Feryat Tona, Nuh Gönülaçar, Gökhan Bayat, Mehmet Kart, Şaip Akbalık’tan oluşurken, denetim kurulunda da Lokman Kaya, Mehmet Şirin Acar ve Mehmet Eren İyi yer aldılar. 

 

LOKANTACILAR SEÇİM CRT


YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.