yükleniyor
Son güncellenme :03.11.2013 15:00

Anasayfa > genel > CEYHAN’DA AK PARTİ ADAY ADAYLARI BELİRLENDİ

03.11.2013 Paz, 15:00

AK Parti'de 2014 yerel seçimleri aday adaylığı müracaatları belediye başkanlıkları için sona ererken, belediye meclis üyelikleri için başvurular 1 Aralık tarihine kadar devam edecek.

1 Kasım Cuma günü sona eren başvurularda Adana ve ilçe belediye başkanlıkları için 115 kişi müracaat formlarını il ve ilçe başkanlıklarına teslim etti.

SON HAFTA TALEP PATLAMASI YAŞANDI

Müracaatların biteceği son 2-3 gün içinde oldukça fazla yoğunluk yaşadıklarını ifade eden Ak Parti İl Başkanı Yağcı, "AK Parti'den aday olmak isteyenlerin yoğun talepleri son 2-3 gün içinde birden hızlandı. Partimize üye olsun veya olmasın, aday olmak için gerekli şartları taşıyan her vatandaşımızın yerel yönetimlerde görev yapmak niyetiyle adaylık başvurusu değerlendirmeye alınmıştır” dedi.

İŞTE ADAY ADAYLARI

Adana Büyükşehir Belediye Başkan aday adayları: Zafer Kara, Mustafa Kebude,Mehmet Ali Bilici, Abdullah Torun, Mahmut Çelikcan, Azim Öztürk ve Şekip Karakaya.

 

Ceyhan İlçe Belediye Başkanlığı aday adayları:  Erol Kahraman, Süleyman Ulu, Tarık Yalçınkaya, Bayram Kadir Tüylü, Suat Özden Sobacı, Bedirhan Yıldırım, Mehmet Orhan Gören, Yücel Koç, Murat Gürsel Güleçyüz, Mehmet Haksan, Gülcan Ay, Alemdar Öztürk, Burhan Onuk, Burhan Ülger, Mehmet Göregen, Cengiz Özal, Hakkı Coşkun, Bülent Demirel, Eyyüp Konuk, Davut Aslan, Yalçın Küsbeci, Mustafa Yaylacı ve Mehmet Kadir Çakır.

 

Yumurtalık İlçe Belediye Başkanlığı aday adayları: Turgut Erişmen, Süleyman Keskin, Bekir Nennioğlu, Fethi Beşlioğlu, Sabri Lük, Yusuf Doğer ve Mustafa Afacan.

Ak Parti aday adayları CRT HABER


YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.