yükleniyor
Son güncellenme :19.02.2014 1:04

Anasayfa > Ekonomi, genel, Güncel, Manşetler, Politika > CEYHAN’DA AK PARTİDE İSTİFA DALGASI

19.02.2014 Çar, 1:04

ADAYDAN MEMNUN KALMAYAN İLÇE YÖNETİMİ NOTER HUZURUNDA İSTİFA ETTİ

 

AK Parti Ceyhan İlçe teşkilatından bazı yöneticiler Ceyhan adayı değişmediği için "Ben artık yokum" diyerek partisinden istifa etti.

 

Ceyhan Ak Parti Belediye Başkan Adayı Alemdar Öztürk’e tepkiler devam ederken Ak Parti Kurucu Başkanı Ali Boydak, Eski İlçe Başkanı Bülent Demirel, Gürsel Güleçyüz, Abdül Selam Kutluca, Mehmet Ali Bingöllü, Hakkı Baysal, Hasan Yıldırım, Mehmet Okay, Sevda Öztürk ve Sinan Kaya partisinden istifa ettiğini açıkladı.

 

ADAYI İSTEMEYEN YUVAYI TERK ETTİ

 

Ak Partili Yöneticiler, Alemdar Öztürkle yola devam etmeyeceklerini belirterek Noter huzurunda istifalarını gerçekleştirdikleri öğrenilirken, istifa eden yöneticilerin DP saflarına katılarak Burhan Onuk’u destekleyecekleri öğrenildi.

 

Partide birlik ve beraberliği sağlayamayan İlçe Başkanı Süleyman Ulu ve Aday Öztürk’e tepkiler büyürken Parti Yönetiminin sessiz kalması ise şaşkınlıkla karşılandı.

 

AKP İSTİFA CRT HABER


YORUMLAR

Toplam 3 yorum bulunmaktadır.

sülo dayı

Üstü çizilenler,Boydak sülalesi zaten yıllardır MHP de.Tek Ali Boydak ın etkisi olmaz.Burhan la Boydak ailesinin yıllardır siyasi husumeti vardır,ben o aileyi çok yakinen tanırım.

19.02.2014, 10:37
Ak Partili

Ceyhana şimdiye kadar bir değer kattıklarını görmedim. Varlıklarıyla partiye birşey veremeyenlerin en büyük faydaları istifaları olmuştur.

19.02.2014, 16:39
emrah

ak parti başbakan sözüm yok bu olanların başbakanın dısında gerceklestıgını dusunuyorum ömer çeliğin pisliği bunlar erol kahraman gibi geniş bir kitleye sahip olan bırı basta olmak üzere bület demirel gürsel güleçyüz hakkı baysal mehmet ali bingöllü ve ali boydak gibi oy potansiyeli büyük kişilerin çoğu sadece gösterilen aday yüzünden küstürüldü ki bence hepside haklı sonuna kadar beklediler ve gereken yapılmadı herkes te yolunu çizdi olan bu ak parti bu sene kendisine üçüncülükte yer bulabilirse şükretsin alemdar öztürkün alacağı oy bin ise başbakanın oyu on bindir 3. olduysa oda başbakan sayesinde olur yoksa bu adaydan bir cacık olmaz

23.02.2014, 14:02