yükleniyor
Son güncellenme :19.12.2013 1:41

Anasayfa > Ekonomi, genel, Güncel, Manşetler, Politika > CEYHAN’DA BASARILI POLİSLERE BELGE

19.12.2013 Per, 1:41

Ceyhan’da 2013 yılı içerisinde başarı gösteren farklı birimlerden oluşan 127 polis memuru başarı belgeleri ile ödüllendirildi.

Asayiş Büro Amirliği toplantı salonunda yapılan törende konuşan

 

Toplantıda konuşan Ceyhan Kaymakamı Gürbüz Karakuş "Vatandaşın polisimize güveni artmıştır. Ceyhan'da birçok kesimin polisimize her konuda destek olmalıdırlar. İlçemiz güvenlik güçlerimizin aldığı önlemler sayesinde güvenlik sorunu olmayan bir yerleşim alanıdır. İlçe Emniyet Müdürlüğümüzde çalışan arkadaşlarımızdan daha başarılı olanları başarı belgesi ile ödüllendirme kararı verdik. Bu çalışmaları Emniyet Müdürü Celal Özcan ile gerçekleştirdik. Sizleri çalışmalarınızda görmüş olduğunuz üstün gayretlerinden dolayı başarı belgesi ile ödüllendirdik. Teşkilatta görev yapan bütün emniyet personeline teşekkür ediyoruz. Bu başarı belgesi sizlere daha fazla sorumluluk ekleyecek, daha fazla gayret göstermenizi ortaya çıkaracaktır." dedi.

 

Kaymakam Karakuş, Ceyhan'da halkın huzuru ve güvenini temin etmek için özveriyle çalışan emniyet personeline teşekkür etti.

 

Konuşmaların ardından başarı gösteren İlçe Emniyet Müdürü Celal Özcan olmak üzere 3'ü müdür, 9'u amir 127 emniyet personeline başarı belgeleri verildi.

POLİSLERE BELGE crt


YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.