yükleniyor
Son güncellenme :02.01.2014 11:46

Anasayfa > Ekonomi, genel, Güncel, Manşetler, Politika > CEYHAN’DA DEHŞET

02.01.2014 Per, 11:46

CEYHAN'DA DEHŞET

Sevgilisini Öldürüp Kendi Canına Kıydı

Ceyhan'da barışma isteğine olumsuz yanıt veren sevgilisi Yeşim Yalçıntaş’ı öldüren Ahmet Üzel, başına ateş ederek canına kıydı.

Ceyhan Merkez Orhan Ekinci Bulvarı üzerinde sabah erken saatlerinde meydana gelen olayda, İddiaya göre bir telefon şirketinde çalışan Ahmet Üzel, bir süre önce ayrıldığı Seyhan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nde çalışan sevgilisi Yeşim Yalçıntaş ile barışmak istedi. Olumsuz yanıt alan Üzel, 80 GA 725 plakalı otomobilinde eski sevgilisini beklemeye başladı. 

Sabah işe gitmek için Duygu Apartmanı'nın 4'üncü katındaki evinden ayrılan Yalçıntaş'ın yanına yaklaşan Üzel, kendine ait ruhsatlı av tüfeği ile eski sevgilisinin başına iki el ateş ettikten sonra tüfeği boğazına dayayıp tetiği çekerek kendi yaşamına da son verdi.

 

İşe ve okula gitmek için servis bekleyenlerin gözleri onunda yaşanan olayda yaşamını yitiren Ahmet Üzel ve Yeşim Yalçıntaş'ın cansız bedenleri olay yerinde yapılan incelemenin ardından Ceyhan Belediyesi Cenaze aracına taşındı.

 

Polisin geniş güvenlik önlemi aldığı olay yerinde Sabah’ın erken saatlerinde işe giden vatandaş ve öğrencilerin şaşkın bakışları içinde Cenazeler Ceyhan Devlet Hastanesi Morgu'na kaldırılırken olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü öğrenildi.

/////HABERİN GÖRÜNTÜLERİ ve ULUSAL YAYIN KAYITLARI///////

CEYHAN CİNAYET SİTE 02

 

CEYHAN CİNAYET SİTE 01


YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu yazıya yorum yapmak için yetkiniz yok.