yükleniyor
Son güncellenme :27.01.2014 17:58

Anasayfa > Ekonomi, genel, Güncel, Manşetler, Politika, Spor > CEYHAN’DA DENGELER DEĞİŞTİ, MHP ve CHP’den AK PARTİYE KATILIM

27.01.2014 Pts, 17:58

CEYHAN’DA DENGELER DEĞİŞTİ

MHP ve CHP’den AK PARTİYE KATILIM

 

Ceyhan’da Ak Parti seçim bürosunun açılışında MHP ve CHP'den bin 275 kişi'nin Ak Parti'ye katıldığı belirtildi.

 

İnönü Bulvarı Çamlıyol'daki AK Parti seçim bürosunun açılışında konuşan Ak Parti Adana Milletvekili Necdet Ünüvar, seçim bürosunun açılışının adete miting havasına döndüğünü ve vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştığı için mutluluk duyduğunu ifade etti.

 

Açılışta MHP, CHP ve diğer partilerden Ak Parti'ye bin 275 kişinin katıldığını belirten Vekil Ünüvar; " Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'nın dik ve istikrarlı duruşuyla, 81 ilimizde halkımıza hizmet etmeye ve halkın gücünü almaya devam ediyor. Seçim bürosunun açılışında MHP, CHP ve diğer partilerden Ak Partiye katılımları gördük. Bu demek oluyor ki halkımız Ak Parti'ye inanmıştır, Başbakan'ınmıza güvenmişlerdir. Onlar, Ak Parti'nin hizmetlerinden Ceyhan'ın daha çok faydalanmasını istiyorlar" dedi.

 

Ceyhan'ın belediye yönünden çözülemeyen sorunları olduğunu belirten Ünüvar, vatandaşların 29 Mart Yerel Seçimlerde Ak Parti Belediye Başkan Adayı Alemdar Öztürk'ü destekleyerek sorunların çözüleceği sözünü verdi.

 

Konuşmaların ardından MHP, CHP ve diğer partilerden Ak Partiye katılanlara rozetleri takıldı.Katılım sağlayan üyelere ise rozetlerini milletvekilleri, adaylar ve katılımcı misafirler takarak seçimin hayırlı olmasını dilediler.

 

Açılışa Ak parti Adana Milletvekili Necdet Ünüvar, Ak Parti Osmaniye Milletvekili Suat Önal, Ak Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun, Ak Parti Osmaniye Belediye Başkan Adayı Mehmet Gürbüz, Ak Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, Ak Parti Ceyhan Belediye Başkan Adayı Alemdar Öztürk, Ak Parti Yüreğir İlçe Başkanı Bahadır Balcılar, Ak Parti Yüreğir Belediye Başkan Adayı Mahmut Çelikcan, Ak Parti Yumurtalık Belediye Başkan Adayı Turgut Erişmen, Ak Parti Sarıçam Belediye Başkan Adayı Ahmet Zembilci ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

//////HABERİN GÖRÜNTÜLERİ///// 

 

AK PARTİYE KATILIM CRT HABER

 


YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu yazıya yorum yapmak için yetkiniz yok.