yükleniyor
Son güncellenme :20.10.2013 2:12

Anasayfa > genel > CEYHAN’DA FENERBAHÇE SEVİNCİ

20.10.2013 Paz, 2:12

Türkiye Kadınlar Basketbol Birinci Ligi’nin ilk maçında evinde Fenerbahçe’yi mağlup ederek lige galibiyetle başladı.

 

Maç sonunda bir açıklama yapan Ceyhan Belediye ve Belediyespor Başkanı Hüseyin Sözlü, Ligin ilk maçında Fenerbahçe gibi dev bir bütçeli takımı yenmenin sevincini yaşattıkları için başta teknik heyet olmak üzere tüm sporcuları kutladı.

 

Maç sonunda salona inerek sporcuları tek tek kutlayan Başkan Sözlü, “bu gün bize çifte bayram yaşattınız. Bizleri çok mutlu ettiniz. Sezonun ilk maçında böyle büyük bir takımla oynayıp ve buna da galibiyetle başlamak ve maç içindeki heyecanı anlatmak imkânsızdı. Özellikle son periytto yapmış olduğunuz savunma ile rakibinize geçit vermediniz. Sizleri tebrik ediyorum. Bu gün bizlerin bayramı idi bize çifte bayram yaşattınız. Bu yüzden teknik ekibin sizlere verdiği primin iki katı pirim sözü veriyorum. Hepinizi tebrik ediyorum” şeklinde konuştu.

 

Fenerbahçe’nin baş antrenörü Roberto İniquez ise istedikleri oyunu sahaya yansıtamadıklarını ifade ederek, “bu gün Fenerbahçe gibi oynamadık. Çok kötüydük bu yüzden de yenilgi kaçınılmaz oldu. Lig yeni başladı bu maçtan kendimize dersler çıkartarak önümüzdeki maçlara daha iyi hazırlanacağız” şeklinde konuştu.

Ceyhan Belediyesi Bayan Basketbol  CRT HABER 2


YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.