yükleniyor
Son güncellenme :25.10.2013 14:19

Anasayfa > genel > CEYHAN’DA POLİS FACİAYI ÖNLEDİ

25.10.2013 Cum, 14:19

Ceyhan'da iki aile arasında alacak yüzünden çıkan,  2 polisin de yaralandığı kavgayı güvenlik kamerası kaydetti.

 

İki gün önce iki aile arasında alacak verecek yüzünden İnönü Bulvarı Küçük Kırım Mahallesi'nde çıkan kavgada her iki grup ellerine aldıkları sopa, bıçak ve silahla cadde ortasında birbirlerine saldırmış iki polis ve üç kişinin yaralandığı güvenlik kamerası tarafından kaydedilirken, polisin olası faciayı önlediği kameralara yansıdı.

 

 

Kavga sırasında olay yerine gelen polisin kavgayı ayırdığı her iki gruba biber gazıyla müdahale etmeye çalıştığı görülürken, polis her iki grubun ayrılması için havaya defalarca ateş ediyor. Kargaşa sırasında taraflardan biri silahını çekerek önce havaya ateş ediyor. Daha sonra polis ve kalkabalığın bulunduğu yere silahını çevirdiği sırada Ceyhan Emniyetinde görevli Amirin durumu fark ederek üzerine atlaması ile büyük bir facianın önüne geçildiği görüntülerde ortaya çıktı.

 

Polis olayın ardından her iki ailenin evine yaptığı baskında olayda kullanılan 1 adet tabanca, 1 adet pompalı tüfek, 1 adet döner bıçağı, 3 adet kesici alet ve 6 adet sopa ele geçirirken, kavgaya karıştığı öğrenilen 16 kişi gözaltına alınarak karakola götürüldü.

 

Olayda bıçaklanan polis memuru Salim Akbay(41) ve Mesut Kuru(39), taraflardan sopayla yaralanan Mustafa Dikme(23), Ferhan Dikme(25) ile Diyar Dikme(25) nin durumlarının iyi olduğu öğrenilirken, Polis olayın büyümemesi için her iki ailenin oturduğu evin çevresinde geniş güvenlik önlemleri aldı.

///// HABERİN GÖRÜNTÜSÜ////////

 

Kavga güvenlik kamerasında

 


YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.