yükleniyor
Son güncellenme :18.11.2013 0:20

Anasayfa > genel > CEYHAN’DA UCUZ YASTIK İZDİHAMA NEDEN OLDU

18.11.2013 Pts, 0:20

Ceyhan'da bir mağazanın açılışa özel sattığı 3 liralık yastık için vatandaşlar izdihama neden oldu.

 

İlçe Merkezi İnönü Bulvarı üzerinde yeni yerinin açılışını yapan Şahinler İstikbal mağazasının açılışında indirim yapılacağını duyan vatandaşlar mağazanın önünde toplandılar. Açılış konuşmalarının arından dualarla mağazanın açılış kurdelesi kesilmesiyle vatandaşlar içeri girebilmek için neredeyse birbirini ezdi.  Mağaza yetkilileri yastıkların dışarıda satılacağı anonsu birkaçkez tekrarlayınca bu kez vatandaşlar mağazadan çıkarak yastıkların bulunduğu kamyonet önüne akın ettiler.

 

Mağazanın tanesini 3 liradan sattığı silikonlu yastıklardan alabilmek için birbirlerini ezerek izdihama neden olan vatandaşlar, satış yapan mağaza yetkililerine de zor anlar yaşattı. Mağaza görevlileri sürekli uyarı anonsları yaparak herkese yetecek kadar yastığın olduğunu söylemelerine rağmen kadınların yanı sıra erkekler de kalabalığa karışınca izdiham kaçınılmaz oldu.

 

Mağaza sahibi Mahmut Şahin, yoğun ilgiden memnun olduklarını belirterek, “Yaşanan izdiham üzücü, ilçemizde bu eksikliği ve uygun fiyattaki kaliteli ürüne rağbeti görmüş olduk. Promosyonlu kampanyalarımıza devam edeceğiz ancak vatandaşların daha duyarlı davranarak izdihama yol açmadan fırsatlarımızdan faydalanmalarını istiyoruz” dedi.

 

Yastık İzdiham CRT


YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.