yükleniyor
Son güncellenme :26.01.2014 3:27

Anasayfa > Ekonomi, genel, Güncel, Manşetler, Politika > CEYHAN’DA UYUŞTURUCU OPERASYONU

26.01.2014 Paz, 3:27

Ceyhan’da İlçe Emniyet Müdürlüğünün uyuşturucu ticareti yapanlara yönelik operasyonda 42 kilo 542 gram uyuşturucu ele geçirilirken, 21 kişi yakalandı. 

N.D. İsimli şüpheli bir kadının öncülüğünde faaliyet gösteren suç organizasyonunun ilçe merkezi ve bölge dahilinde uuşturucu madde yaptığının tespit edilmesi üzerine başlatılan 8 ayrı operasyonda uyuşturucu madde ve satıcıları ele geçirilirken şüphelilerden 5'i çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

 

 

Suç örgütü içerisinde yer alan şüphelilere yönelik yapılan bir başka operasyonda ise N.D., M.Ş., G.T., A.O., O.A., B.A., A.O. ve F.G. isimli sekiz şüpheli şahıs işlemlerinin ardından sevk edildiği adli mercilerce tutuklandı. Şüpheli şahısların adreslerinde yapılan aramalarda 19 ayrı paket halinde satışa hazır hale getirilmiş 70 gram uyuşturucu maddesi piyasaya sürülemeden ele geçirildi. 

Emniyetin yaptığı çalışmalar sonucunda Operasyonlar kapsamında 26 bin 39 vatandaşımızın zehirlenmesi engellenerek, İl merkezinde olduğu gibi İlçelerinde de emniyet hizmetlerinin suçla mücadele edilebilmesi yönünde çalışılmalarına devam edeceği öğrenildi.

 

Uyuşturucu Operasyonu CRT HABER

 


YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu yazıya yorum yapmak için yetkiniz yok.