yükleniyor
Son güncellenme :09.01.2014 2:17

Anasayfa > Ekonomi, genel, Güncel, Manşetler, Politika > CEYHAN’DA YAŞANAN CİNAYETİN GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI

09.01.2014 Per, 2:17

Ceyhan’da barışma isteğine olumsuz yanıt veren sevgilisi Yeşim Yalçıntaş’ı öldüren Ahmet Üzel, başına ateş ederek intihar ettiği anlarda yaşanan vahşetin görüntüleri ortaya çıktı.

 

Güvenlik kameraları tarafından kaydedilen görüntüde Orhan Ekinci Bulvarı üzerinde meydana gelen olayda Ahmet Üzel(34) isimli kişi ara sokaktan çıkan ve sevgilisi olduğu belirtilen Yeşim Yalçıntaş'ın(30) arkasından av tüfeği ile takip ederek iki el ateş etmesi görünüyor. Daha sonra Ahmet Üzel av tüfeğini kendisine doğrultarak ateş edip intihar ederek yere yığılıyor. Yoldan geçen öğrenciler ve vatandaşların olayı görmesi üzerine telefonla polise haber vermeleri görüntülere yansıyor.

 

Geçen hafta yaşanan olayda Ahmet Üzel, Namık Kemal Mahallesi Duygu Apartmanı 4.cü katta ikamet ettiği evinden sabah 7’de çıkarak işe gitmek için araç bekleyen Yalçıntaş’a yaklaşıp talihsiz genç kadını öldürüp sonrasında intihar etmişti.

 

///// HABERİN GÖRÜNTÜLERİ ////

CİNAYET GÜVENLİK KAMERASI CRT

 

Gözü dönmüş sevgilinin yaşattığı bu vahşet olayın görüntülerine ulaşan Emniyet Güçleri soruşturmayı sürdürdükleri öğrenildi.


YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu yazıya yorum yapmak için yetkiniz yok.