yükleniyor
Son güncellenme :28.08.2013 2:49

Anasayfa > genel > CEYHAN’IN MAHKUS TALİHİ DEĞİŞECEK

28.08.2013 Çar, 2:49

Kadir Tüylü Ziyaret site

Efsane Müdür Uyduya Çıkan CRT Tv’yi ziyaret etti.

 

Adana ve Ceyhan’da başarılı çalışmalarıyla takdir toplayan Efsane Ceyhan Eski Emniyet Müdürü Bayram Kadir Tüylü uydu yayıncılığına başlayan Crt Televizyonunu ziyaret ederek tebrik etti, gelişmeler hakkında bilgi aldı..

 

Önceki gün hazırlıklarını tamamlayarak Uydu yayıncılığına başlayan Crt Tv Yönetim Kurulu Başkanı Şahin Özer ve ekibini ziyaret ederek süreç hakkında bilgi alan Müdür Tüylü, “Ceyhan’da yıllardır yayın yapan ve bu işi kirlenmeden layiki ile yerine getiren Crt Yayın Kuruluşu maalesef geç bile kalmıştır. Her platforma söylediğim üzere Ceyhan’ın Uyduda yayın yapan bir Televizyona yıllardır ihtiyacı vardı. Ceyhan geleceği çok parlak, her anlamda umut vadeden bir şehir olmasından mütevellit sorunlarını ve gelişmleri Dünyaya aktaracak bir Televizyona gerçekten ihtiyacı vardı. Bu anlamda bu zor adımı başaran Şahin Özer beyi kutluyor, ekibine başarılar diliyorum” dedi.

 

Müdür Tüylü, “Ceyhan nedense mahkus bir kadere sahip, gelmiş geçmiş tüm yetkililerin Televizyonlarına sahip çıkmadıkları gibi birçok anlamada Ceyhan’ı yalnız bıraktıklarını görmek beni şaşırtıyor. Büyük kuruluşlarımız var ama, alış veriş yapmazlar işçilerini buradan almazlar. Kendi başlarına bir Cumhuriyet gibiler! Ceyhan sayesinde kazanıyor büyüyorlar ama İlçemizi unutuyorlar.  Nedense buna kimsenin sesi çıkmıyor. Ama İnşallah bizim sesimiz çıkacak. Birilerinin ‘Dur’ diyemediği tüm çarklara, biz dur diyeceğiz. Ceyhan’dan alın, Ceyhan’ı kazandırın, Ceyhan’a yatırım yapın diyeceğiz. Çıktığımız bu yolda Ceyhanlıların büyük desteğini alıyorum. Allah hepsinden razı olsun. Süreç devam ediyor, netleşmesini beklediğim bazı konular var. Partimiz yolumu açar ise Ceyhan’a hak ettiği değeri kazandıracak, mahkus kaderini sonlandırarak gerçek bir Rotterdam yapacağız buna inanınıyorum. Allahın İzniyle Ceyhanlı kardeşlerimde inansınlar” dedi.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren CRT Medya Grubu Başkanı Şahin Özer, “Aday Adaylığı konusunda henüz bir açıklama yapmasa da Ceyhan da ziyaret ve çalışmalarını sürdüren Bayram Kadir Tüylü’nün Uydu yayıncılığına başlamamızın ardından ilk ziyaretçimiz olması ve memnuniyetini dile getirerek yanımızda olduğunu belirtmesi beni gerçekten memnun etti. Onun gibi değerli dostlarımız olduğu sürece CRT hak ettiği yere ulaşacaktır. Gerek telefonla arayarak tebrik eden, gerek ise gelmek için randevu isteyen Tüm dostlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Ceyhan’ın Televizyonu artık Uydu yayıyını ile Ceyhan’ın Dünyaya açılan penceresi, Ceyhan’ın onurudur. Herkese hayırlı olsun” dedi.

 

Adana ve Ceyhan’da başarılı çalışmalarıyla takdir toplayan Müdür Tüylü, Ceyhan’dan sonra Osmaniye İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğüne daha sonrada Kadirli İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne atanmış, yaklaşık 1 yıl Kadirli İlçesinde görev yapmıştı. Dürüstlüğü ve cesareti ile adından sıkça söz ettirerek, Halk tarafından Çukurova’nın Efsane Müdürü lakabı takılan Müdür Tüylü, Muş İl Emniyet  Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdürürken, yaklaşan yerel seçimlerde yoğun istek ve talep üzerine Aday Adayı olacağının sinyallerini verdi.


YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.