yükleniyor
Son güncellenme :14.02.2014 13:15

Anasayfa > Ekonomi, genel, Güncel, Manşetler, Politika > CHP ADAYI ARİF SEZER BASINLA BİRARAYA GELDİ

14.02.2014 Cum, 13:15

CHP Ceyhan Belediye Başkan adayı Arif Sezer, basın mensuplarıyla bir araya gelerek kendini tanıttı.

 

Öğretmen evinde düzenlediği basın toplantısında konuşan başkan adayı Arif Sezer, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun ısrarıyla Adana yerine Ceyhan'dan aday gösterildiğini söyledi.

 

Kendisine verilen görevi en iyi şekilde yerine getireceğini ifade eden Sezer şöyle konuştu; " Ben partimle bir bütünüm. Sayın genel başkanımızla bir bütünüz. Ceyhan'da bir araya geldiğimi insanlar Artık CHP'nin Ceyhan Belediyesi'ni almasını istiyorlar. Yenilenmiş kadrosuyla, ayrım gözetmeksizin gece gündüz çalışarak CHP'nin Ceyhan'da yükselişini göreceğiz. Küçük hesap yapmayan ve kendi çıkarları için çalışan CHP'li istemiyoruz. Şunu belirteyim ki hiçbir zaman siyaset geçim aracım olmadı ve olmayacaktır. "dedi.

 

Ceyhan'ın kentsel dönüşüme ihtiyacı olduğunu ve Ceyhanlı müteahhitler tarafından yapılması gerektiğini belirten Sezer konuşmasına şöyle devam etti; " Yıllar öncesine baktığımız Ceyhan halen yerinde sayıyor. Ne yazık ki gelişmemiş. Biz Ceyhan'da kentsel dönüşümü bazı kişilerin rant ve çıkarları doğrultusunda yapmayacağız.  Ceyhan'da yapılan konutları dışardan gelme müteahhitler de yapmayacak. Ceyhanlı vatandaşım kazanacak. Ceyhan'da işsizlik oranları çok üst seviyelerde. Benim için Ceyhan'da yaşayan vatandaşımızda bir, Şırnak ve Hakkari'de yaşayan vatandaşımızda bir. Kimseyi ayırt etmeden hizmet vereceğiz. Demokrasinin kuralları ve parti anlayışı vardır. Benim için BDP, Ak Parti, CHP ve MHP'li vatandaşımda hizmette birdir. Kişileri siyasetten dolayı ayırmam. " dedi.

 

////HABERİN GÖRÜNTÜLERİ////

ARİF SEZER crt haber

 


YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.