yükleniyor
Son güncellenme :09.02.2014 23:46

Anasayfa > Ekonomi, genel, Güncel, Manşetler, Politika > CHP CEYHAN ADAYINI RESMEN AÇIKLADI

09.02.2014 Paz, 23:46

 

CHP GENEL BAŞKANI KILIÇTAROĞLU CEYHAN ADAYINI BU KEZ RESMEN AÇIKLADI

 

Cumhuriyet Halk Partisi'nden sürpriz olarak aday adayı olan Eski Bakanlarımızdan Ceyhanlı Arif Sezer'in ismi gündeme gelmesi ile uzatılan aday belirleme süreci bugün yapılan toplantıda netice kazandı.

 

Önceki günlerde yaptığımız haberlerde CHP Genel Merkezi'ne çağırılan Mustafa Aydar’ın görüşmeler neticesinde partinin adayı olarak açıklanacağı bilgilerine yer verilirken, Ali Tekin ve Arif Sezer'in gelen tekliflere olumlu bakmasının ardından CHP Ocak 2014'de açıklayacağı ismi durdurarak ince elleyip sık dokudu. Ceyhanlıyı CHP ile bütünleştirmek için büyük uğraş veren Partililer bugün beklediği adayın ismini Resmen yapılan bir açıklama ile öğrendi.

 

Üç aday arasında büyük zorluk yaşayan CHP Genel Merkezi'nin Parti meclisinde il ve ilçelerin adaylarının belirlenmesinin yanı sıra Ceyhan'da CHP Adayının Arif Sezer olarak açıklanacağı İlçe Yöneticileri tarafından bildirildi.

 

 

ARİF SEZER CRTHABER


YORUMLAR

Toplam 4 yorum bulunmaktadır.

umut

CHP büyük hata yaptı Mustafa Aydar aday değilse bnm oyum Alemdar Öztürk’e.. Ceyhan’ı istemeyen bi adam nasıl aday gösterilir bilmiyorum..

10.02.2014, 6:55
Nurettin GÜN

Arkadaşlar ceyhanda mustafa önük ve mütayit cezmi polat ı hangi parti belediye meclis üyesi gösterirse belediyeyi yüzde 70 O alır görüşündeyim hoşcakalın.

10.02.2014, 11:00
ZEKİ Ersoy

Chp bu ülkeye ne yaptı ki arif sezer ceyhan’a ne yaptı. Ceyhanlılar aklını başına almalı bu dönem Ceyhan iktidar ile buluşamazsa durum vahim olur. Ceyhan kaybeder. ALEMDAR ÖZTÜRK Ceyhan’ın kaderini değiştireceğine inanıyorum.

17.02.2014, 15:45
ölümüne chp li

siz düşüncelerinizle zaten karanlıklar içinde kalmışsınız arif sezere laf yetişriyorsunuz peki çok övdünüz alemdar öztürkke neden bakmıyorsunuz gözünüz gerçegi deilde karalar çekiyorsunuz be kardeşlerim alemdar öztürk ne yapmış söyleyin be ne kadar tanırsınız ceyhanda sokaklarında yada ceyhanı için ne mücadele vermiş ne oldugunu hepiniz biliyorsunuz hala görmezden gelip bunları yaza bilip ve desteklerim diyorsanız yazık sizin türklünüze yazık atatürkümüz sizin gibi zihniyetlere bırakmış bi arfi sezeri yargılayana kadar oturunda türkiye nerden nereye gitti diyin tansu çillerde başbakandı neyi var turgut özalda ne yi vardı erdal inönüde demirelde neleri vardı yatlar katlar villalar saraylar arsalar marketler gemiler ve ayakabı kutuları yoktuya yuh ve pes sizleree yazık türkiyenin haline BAKIN SONRA ÖVDÜNÜZ KİŞİYE BAKIN YAZIKK
ÖLÜMÜNE CHP VE İLLEDE CHP YOLUN AÇIK OLSUN ARİF SEZER SEÇİM BİZİMDİR ZAFER BİZİMDİR YOL AYDINLIK YOLU KARANLIGA VEDA

18.02.2014, 3:37