yükleniyor
Son güncellenme :01.11.2013 12:46

Anasayfa > genel > DEMİREL, BAŞVURUSUNU YAPTI

01.11.2013 Cum, 12:46

Ceyhan’ın genç başarılı avukatlarından Bülent Demirel Büyükmangıt beldesinde dostları ve sevenleriyle buluştu. Demirel’i coşkun bir kalabalık karşıladı. Yüzlerce araçla şehir merkezine doğru ilerleyen Demirel adeta gövde gösterisi yaptı.
Daha sonra Avukat Bülent Demirel,Ak parti ilçe binasına gelerek belediye başkanlığı aday adaylığı başvuru formunu Ak Parti İlçe Başkanı Süleyman Ulu’ya teslim etti. Basın mensuplarının, ilçe teşkilatının ve Ak Partililerin yoğun ilgi gösterdiği form teslim töreninde kısa bir konuşma yapan Bülent Demirel, amaçlarının halka hizmetle hakka hizmet olduğunu bu düşünceyle yola çıktıklarını hatırlatarak konuşmasına şöyle devam etti;
"Ceyhan İktidara, iktidar ise başkanına kavuşuyor. Aktif siyasete atıldığım ilk günlerde “ Ceyhan’da hiçbir şey eskisi gibi olmayacak” demiştim. İşte o gün bu gün. Artık Ceyhan’da hiçbir şey asla eskisi gibi olmayacak. Sn. Başbakanımız, Genel Başkanımız, dünya liderimiz ve büyük ustamız önderliğinde nasıl hayaller bir bir gerçeğe dönüşüyorsa inşallah Ceyhan’da da hayaller gerçeğe dönüşecek. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.
Dostlarım, bu güne kadar üstesinden gelemeyeceğim hiçbir göreve talip olmadım. İnanmadığım hiçbir yola çıkmadım. Bu kardeşinizi sizler buralara taşıdınız. Sizlerle birlikte olmaktan, birlikte yol yürümekten onur ve şeref duyarım. İnşallah birlikte ilklere imza atacağız. Yolumuz hak yoludur. Bu yolda çok bedeller ödeneceğini çok iyi bilmekteyim.

Dostlarım, Sn. Başbakanımız, Genel Başkanımız, Ustamız, hep diyor ya “ bu yola çıkarken kefenimizi yanımıza alarak çıktık” diye. Dostlarım, ben bu yola çıkarken kefenimi de almadan çıkıyorum. Ya nasip olur, ya olmaz! Ceyhanlı hayal edecek bizler gerçekleştireceğiz. Bunun için “ Siz Hayal Edin Biz Gerçekleştirelim” dedik. Bizler, gücünü millet alan kadrolarız. Bunun için ” İşimiz Hizmet Gücümüz Millet” dedi.

 

////////////////HABERİN GÖRÜNTÜLERİ//////////

 


YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.