yükleniyor
Son güncellenme :22.02.2014 1:35

Anasayfa > Ekonomi, genel, Güncel, Manşetler, Politika > DSP CEYHAN BAŞKAN VE MECLİS ADAYLARINI TANITTI

22.02.2014 Cts, 1:35

Demokratik Sol Parti Ceyhan ilçe başkanlığı Belediye başkan adayı Bedir Baydan’ı basına tanıttı.
 
20 Şubat Perşembe günü saat 19.00’da DSP Ceyhan ilçe başkanlığında yapılan aday tanıtım törenine DSP Adana İl Başkanı Fatma Altınok, DSP Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Fethiye Atıl, DSP Ceyhan ilçe başkanı, Diğer İlçe Belediye başkan adayları, DSP Ceyhan belediye başkan adayı Bedir Baydan ve partililer katıldı.
 
Aday tanıtımında bir konuşma yapan DSP Adana İl Başkanı Fatma Altınok, Ak Parti iktidarını eleştirerek, artık iktidara gelmek istediklerini ifade ederek DSP olarak yolsuzlukların haksızlıkların takipçisi olacağız. Adana ve ilçelerinde adaylarımızı belirledik. Ceyhan Belediye başkan adayımızda Bedir Baydandır. Ceyhan'a ve partimize hayırlı uğurlu olsun dedi.
 
DSP Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Fethiye Atıl ise Bedir Baydan’a destek olarak Ceyhan da yerel yönetimde iktidar olacaklarını ifade ederek El ele hep birlikte olmalıyız. Bedir Baydan’ın en büyük destekçisi bizleriz. Bedir Baydan’ı tebrik ediyorum. Ceyhan’a ve partimize hayırlı uğurlu olsun diye konuştu.
 
DSP Ceyhan Belediye Başkan adayı Bedir Baydan ise yaptığı konuşmada Ceyhanlı olduğunu ifade ederek Ceyhan da siyaset gruplara ayrılmış. Siyaseti bir kenara bırakıp parti parti gezen insanlara var. Halk ve hak ilkem olacak. Bizde hayali projelere yer yok. Ceyhan çok sıkıntılı bir dönemle karşı karşıya. Ceyhan rant merkezi haline getirildi. Bunların çözüm yolu da DSP'dir dedi.

Aday tanıtım töreni hatıra fotoğrafının çektirilmesiyle sona erdi.

 

DSP MECLIS CRT 01


YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.