yükleniyor
Son güncellenme :16.02.2014 23:40

Anasayfa > Ekonomi, genel, Güncel, Manşetler, Politika > EROL KAHRAMAN İDDİALI !

16.02.2014 Paz, 23:40

Ceyhan’da vatandaşlar Erol Kahraman’a destek vererek her gün seçim bürosunda düzenlediği mitinge katılarak coşkuya ortak oluyor.

 

Ak Parti Ceyhan Belediye Başkan Aday Adayı Erol Kahraman’ın İnönü Bulvarı üzerinde düzenlediği mitingine çok sayıda vatandaşlar ellerine aldıkları Türk bayraklarıyla destek verdi konuşmalara ise tezahürat yaparak eşlik ettiler.

 

Seçim bürosunda düzenlediği mitingde konuşan Erol Kahraman, Ak Parti’ye ve Başbakan Tayyib Erdoğan üzerine büyük oyunlar oynandığını vurguladı. Ceyhan’da yapılan yanlışlığın düzeltileceğini vurgulayarak kendisini destekleyenlere sağduyulu olmaları konusunda uyarılarda bulundu.

 

Kendini bilmez güçler tarafından oynanan oyunlara karşı Türk halkı 29 Mart’ta ders vereceklerini belirten Kahraman, “ Bizim Başbakanımıza olan güvenimiz, inancımız, desteğimiz ve sevgimiz tamdır. Önümüzdeki yerel seçimlerde Ak Partimizin ne kadar fazla oy alması gerektiğinin bilincindeyiz. Ak Parti ve şahsında Sayın Başbakanımızın içten ve dıştan ne kadar yıpratılmaya çalışıldığının, küresel sermayenin ve faiz lobisinin başbakanımıza olan düşmanlıklarını had safhalara neden çıkardıklarının da farkındayız.  Hedeflenen şey, güçsüz ve sesi çıkmayan bir Türkiye istenmektedir” dedi.

 

Ceyhan’da Ak Parti’nin güçlenmesi için gösterilen mevcut aday Öztürk’ün değişmesi gerektiğini ifade eden Kahraman, “ Sayın Başbakanımızın bu kadar ülke meseleleri varken, Ceyhan’daki yanlış gösterilen bir adayın farkında olmasını beklemiyoruz. Ancak halkın tepkisinin MHP tabanlı bir adayı istemedikleri konusunda aldığımız şikayetler kanıtlamıştır. Yıllardır Ak Parti’ye destek vermiş birçok aday adayı arkadaşımız var. Ben adaylık peşinde değilim, diğer adaylardan kim gösterilirse de destek vermeye hazırım” dedi.

 

Ceyhan Adayı açıklandığı günden bugüne kadar seçim bürosunda ziyaretleri kabul eden Kahraman, akşam saatlerinde seçim bürosuna sığmayarak alanı dolduran vatandaşlara umutlarını yitirmemeleri gerektiğini, Ceyhan’da yapılan yanlışlığın düzeltileceğini iddia ederek sağduyulu olmaları konusunda uyarıda bulunuyor.

 

/////HABERİN GÖRÜNTÜLERİ///// yüklenecektir…

EROL KAHRAMAN miting CRT


YORUMLAR

Toplam 8 yorum bulunmaktadır.

sarımazılılar

Eski aday adayı demeniz lazımdı haberde aday açıklandığına göre aday adayı demeniz bir habercilik yanlışı bana göre yine de takdir sizin,Erol kahraman bundan sonra ancak sarımazı mah.muhtar adayı olabilir yada bağımsız aday kendi köyünde geçen seçimleri az bir oyla para gücüyle seçilen erol bey kendinde nasıl bir hak görüyor hafızam almıyor.

17.02.2014, 10:24
hasan

Her sarımazı belediyesinden aday benim başbakan görüştüm diye (yalan)anons ettirerek aday olunmuyor.Aday olmak için belli kriterler lazım oda erol kahraman da yok ak parti üst yönetimi bunu bildiği için kendisini bu kutsal göreve layık görmedi.

17.02.2014, 10:27
sülo dayı

Bülent Arınç açıklama yapıyor kazanmak uğruna yanlış adayla yola çıkmaktansa doğru adayla kaybetmeyi yeğleriz.Bu açıklamadan erol ve onun gibi düşünenlerin kendisine pay çıkarması lazım.Bu açıklamaya göre Alemdar Öztürk dogru adaydır.

17.02.2014, 10:30
Ahmet Haluksoy

Bence erol kahraman boşu boşuna uğraşıyor. ne yapmaya çalıştığını kendisi de bilmiyor. Seçimde Alemdar Öztürk’e destek verip onurlu bir davranış sergilemeliydi.

17.02.2014, 15:37
hasan

alamdar yanlış karar; merkez, yerel dinamiklere güvenmeli ve herkesin kabul buyuracağı bir adayda karar kılınmalıydı. Koyu akpartili olmama rağmen tercihimi farklı kullanmak zorunda bırakıldım.

17.02.2014, 20:03
emrah

alemdar öztürkle seçim alın göreyim sizi madem gosterdıgı adayı degıstırmıyor bu haberin altından yazacagım size ben

18.02.2014, 10:07
sülo dayı

Emrah senin erolun burhanın berçik in nurettin bozkurt un demesiyle aday değişmez her şeyin usulü vardır usulüne göre karar verilmiştir.Aday değil Alemdar Öztürk bu saatten sonra Başkan dır.

18.02.2014, 13:12
emrah

bu dediğine yalnızca gülüyorum erol kahraman sonuna kadar uğraşmıştır elınden gelenı fazlasıyla yapmıstır onu destekleyenlerde güldüğüm nokta alemdar bu saatten sonra başkandır demen göreceğiz hep beraber ben ak partili olarak bu seçimlerde oy kullanmıyorum boyle bır adama oy vermem kısacası bu ceyhan halkınında verecegını dusunmuyorum .

18.02.2014, 17:30