yükleniyor
Son güncellenme :01.02.2014 16:59

Anasayfa > Ekonomi, genel, Güncel, Manşetler, Politika > EROL KAHRAMANDAN BAŞBAKANA DESTEK

01.02.2014 Cts, 16:59

Ceyhan'da 17 aralık sonrası gelişen süreci protesto etmek ve Başbakana destek vermek amacıyla çok sayıda ak partili düzenledikleri eylem ile Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a destek verdi.

 

Sarımazı Belediye Başkanı ve Ak Parti Ceyhan Belediye Başkan Aday Adayı olan Erol Kahraman önderliğinde İnönü Bulvarı Çamlıyol'da bir araya gelerek konvoylarla Ceyhan Bölge Trafik civarına ilerleyen ak partililer, Başbakan Erdoğan lehine slogan attı. "Ceyhan seninle gurur duyuyor", "Dik dur eğilme , Ceyhan seninle" sloganları atan kalabalık zaman zaman davul zurna eşliğinde halay çekti.

 

Konuyla ilgili açıklama yapan Ak Parti Ceyhan Belediye Başkan Aday Adayı Erol Kahraman

son zamanlarda yaşanan olaylara sessiz kalmayarak Başbakana karşı gerçekleştirilen saldırıları protesto etmek amacıyla toplandığını belirtti.

 

Kahraman, "Başbakanımıza karşı yurt içinde ve yurt dışında düzenlenen saldırılara bir cevap vermek adına Adana'da düzenlenecek olan destek mitingi için burada toplandık. Ceyhan'dan yaklaşık 40 otobüsle bu mitinge destek vereceğiz" dedi. Adaylık sürecine de değinen Kahraman, "şuanda pazar günü yapılacak olan aday tanıtım toplantısı iptal oldu. bununda bir nedeni olmalı. Dolayısıyla umuyoruz ki Ceyhan'da yapılan yanlışlık düzelecek, aday değişecek ve Ak Parti seçimi büyük bir oy oranıyla kazanacak. Bütün temennimiz budur" diyerek seçilen aday konusunda rahatsızlığını da dile getirdi.

 

Açıklamanın ardından otobüslere binen kalabalık Adana'da yapılacak olan destek mitingine katılmak üzere hareket etti.

 

////HABERİN GÖRÜNTÜLERİ////yüklenecektir…

Erol Kahraman Destek CRT HABER


YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.