yükleniyor
Son güncellenme :27.12.2013 1:40

Anasayfa > Ekonomi, genel, Güncel, Manşetler, Politika, Spor > FUTBOL SAHASI TAMAMLANDI AMA…

27.12.2013 Cum, 1:40

Gençlik Spor İl Müdürlüğü tarafından yaptırılan Ceyhan Sentetik Çim Futbol Sahasındaki sorunlar Sporcu ve Seyircileri rahatsız ediyor.

Ceyhan Nehir kenarında kısa zamanda yapımı tamamlanarak Ceyhanlıların ve Amatör spor kulüplerinin hizmetine verilen Sentetik Çim Saha büyük ilgi görürken, Vatandaşlar hataların ve eksikliklerin giderilmesini istiyor.

 

Hizmetten yoksun İlçemize yıllar sonra yapılan ve büyük sevinçle karşılanan Sahada çalışmalar tüm hızıyla devam ederken amatör Kulüplerin maçlarını oynamaya başladığı stadın sentetik çim olması sporculara zor anlar yaşatırken, seyirciler için yapılan Tribün ise hatalı yapımından dolayı maç izlemeye gelen vatandalar rahatsız oluyorlar.

Henüz çevre düzenlemesi, kantin ve ağaçlandırma alanları yapılmayan spor kompleksinin bulunduğu alan güzel ve müsait olmasına rağmen Seyirci Tribünün çinko ile gelişi güzel yapılması Vatandaşa zor anlar yaşatıyor. Güneş yansımasından rahatsız olan seyirciler ayak mesafesi kısa ve uydurma yapılan oturaklarda 15 dakikadan fazla oturamadıklarını, beli ağrıyan vatandaşların ayakta gezerek maç izliyor.

 

Şampiyonluk için mücadele eden amatör kulüplerimizin karşılaşmalarının da yapıldığı Sentetik Çim Sahada sporcularımız normal çim sahaya göre topun daha ağır hareket ettiği ve sporcuyu daha fazla yorduğunu iddia ederken, sakatlanma durumunda tahrişin iki katına çıktığını söylüyorlar.

 

Sporseverler yapılan hizmetten dolayı emeği geçen herkese teşekkür ederken, hatalı yapılan oturakların sökülerek insanların daha rahat ve sorunsuz oturacakları bir tribüne dönüştürülmesi, sahanın çevresinin ağaçlandırılarak Ceyhan’a yakışır bir görüntüye kavuşturulmasını istediler.

Yeni Stad CRT HABER

Yeni Stad İç resim 2


YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.