yükleniyor
Son güncellenme :11.12.2013 13:36

Anasayfa > genel > GÜNAYDIN CEYHAN’A BÜYÜK İLGİ

11.12.2013 Çar, 13:36

Yaptığı Radyo Programları ile ses getiren Ceyhun Özer Köşe yazılarının yanı sıra her sabah yaptığı Günaydın Ceyhan Programı bir yıl aradan sonra tekrar yayına  başlayarak gündem oluşturmaya devam ediyor.

 

Yaklaşık 10 yıldır CRT FM’de Sabah kuşağında yayında olan GÜNAYDIN CEYHAN Hafta içi her gün ve Cumartesi sabah 8.30 ila 11.oo saatleri arasında kendine has yayın tarzı ile bir yıl aradan sonra yayınlarına tekrar başladı.

 

Mizah ve eğlence programı bölgede en çok dinlenenler sıralamasında birinciliği alırken Ceyhan Haberleri üzerinde yaptığı yorumlar ve eğlenceli parçaları ile en çok konuşulanlar ve tartışılan programlar arasında oldu.

 

Hafta İçerisinde Ceyhan’daki gelişmeleri ve en çok konuşulan konular üzerinde Mizah Yapan programcı, tartışma yaratacak, unutulmayacak yorumları ve açık sözleriyle gündeme girdi.

 

Programın Yapımcısı ve Sunucusu Ceyhun Özer ‘’Radyo Farklı bir araç insanlar sadece müzik dinlemek için değil hayata dair her şeyi bulmak istiyor. Gazetelere, İnternet Sitelerine ve Televizyonlarda baktıkları haberden çok, bu haberleri sıkmadan farklı bir tarzda dinleyicilere aktarmaya çalışıyoruz. Biraz Halk dili kullanmamız, Tabi birazda dobra

sözlerimiz programı daha cazibeli bir hala dönüştürüyor.

 

Ceyhan’daki Problemlerinden tutunda yaşanan olaylar ve gündemdeki başlıkları daha farklı ve eğlenceli bir şekilde dinleyiciye sunuyor, sabahları biraz daha eğlenceli hale dönüştürüyoruz. Kimsenin söyleyemediği konuları ya da kapı arkasında konuşulan konuları Mizah ve Eğlenceye çevirerek farklı bir lezzet sunduğumuzu düşünüyorum’’dedi.

 

CRT HABER günaydın ceyhan


YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.