yükleniyor
Son güncellenme :04.11.2013 2:59

Anasayfa > genel > HAKKI COŞKUN ADAY ADAYLIĞI BAŞVURUSUNU YAPTI

04.11.2013 Pts, 2:59

Ceyhanlı işadamı ve eski Ak Parti İlçe Başkanı Hakkı Coşkun, resmi aday adaylığı başvurusunu yaptı.

Ak Parti İlçe Binasında gerçekleşen resmi başvuruda, diğer aday adayları ve sevenleri Eski İlçe Başkanı Hakkı Coşkun'u yalnız bırakmayarak tebrik edip eşlik ettiler. Hakkı Coşkun resmi başvuru dosyasını ilçe başkanı Süleyman Ulu'ya teslim etti.

Coşkun, resmi başvurusunda yaptığı konuşmada eski tecrübelerinden yararlanarak sorunların nasıl çözülmesi gerektiği konusunda ekip olarak hazır olduklarını vurguladı.

HALKIMIZ AK PARTİYE İNANMIŞTIR

Hakkı Coşkun konuşmasına şöyle devam etti; "2002 yılında kurulan adalet ve kalkınma partisi Ceyhan ilçe teşkilatı, geçen süre zarfında partimize hizmet eden ilçe teşkilatları, kadın kolları, gençlik kolları, belde, köy, mahalle temsilcileri, delegeleri ,değerli üyeleri ve gönüldaşları sayesinde, her geçen gün büyüdü,her geçen gün üye sayısını artırdı , halkımızın güvenini ve sevgisini kazandı.

Kurulduğu günden beri, partimize emeği geçenler sayesinde, hizmetler neticesinde partililerinin artık birbirini yakında tanıdığı ,tecrübe kazanmış bir Ceyhan Ak parti camiası meydana gelmiştir. Ülke  ve dünya çapında yapılan büyük işler, atılan büyük adımlar, gerçekleştirilen büyük projeler, ulaşılan başarılar tüm Türkiye de olduğu gibi Ceyhan'da da halkımızın Ak partiye güvenini, inancını artırmış, Ceyhan'a hizmetin, projelerin, kalkınma adına atılacak adımların. Akparti ile  geleceği inancını oluşturmuştur.

CEYHAN BELEDİYESİ AK PARTİ OLMALIDIR

Ülke çapında yapılan hizmetler ve ülkemizin gelişimi ,büyük şehirlerdeki gelişim ve yaşam koşulları ile Ceyhan'ın şu an ki durumu kıyaslanınca Ceyhan'a iktidar partisinin daha rahat ve engelsiz bir şekilde  hizmet getirmesi gerektiği, Ceyhan belediyesinin de Ak parti belediyesi olması gerektiği ortaya çıkmıştır.

Halkımızın çoğunluğunun beklentisi bu yöndedir. Ceyhan belediyesinin akparti belediyesi olma zamanı çoktan gelmiştir.

CEYHAN'IN BAŞARI HİKAYESİ AK PARTİYLE YAZILACAK

Ülkemizin örnek gösterilen başarılı bir çok  il ve ilçesi , başta belediye ve o şehrin sanayicileri  ,işadamları, esnafı ve halkının elele vermesi sonucunda başarılı olmuştur. Bu başarılı belediyeleri görünce aynı başarılar Ceyhan içinde neden olmasın sorusu akla gelmektedir. Ceyhan'ın da başarı hikayesinin  bu gün Ak parti ile yazılabileceğine tüm kalbimle inanmaktayım.

CEYHAN EKONOMİSİNİ HEP BİRLİKTE GELİŞTİRECEĞİZ

Ceyhanın eksiklikleri ve yapılması gerekenlerden bahsetmek istiyorum,

Ceyhan'ın en büyük sıkıntısı iş ve gelir seviyesinin düşüklüğüdür ,oda ve borsalarımızla işbirliği  yapıp Ceyhanlıyı zenginleştirmek için gereken her şey yapılacak, Ceyhan organize sanayi bölgesi 1 .sıradaki uğraşımız olacaktır. Ceyhan' a gelen sanayicinin ve yatırımların önü açılacak,destek verilecektir. Ceyhan' da üretilen sanayi,ticari ve tarım ürünlerinin pazarlanmasına destek olunacaktır.

Şehrimizdeki bazı iş kollarının siteleşmesi desteklenecektir.

Ceyhan çarşısı desteklenecek, çarşının hareketlendirilmesine gayret gösterilecek ,esnafın çarşıda toplanması teşvik edilecektir.

SOSYAL YAŞAM ALANLARI OLUŞTURACAĞIZ

Sosyal yaşam  faaliyetleri açısından çok kısıtlı imkanlara sahip olan Ceyhan da  gençlerimize ,kadın ve çocuklarımıza,beylere hitap eden dinlenme,eğlence,eğitim  ve spor  tesisleri gerekirse belediye tarafından yapılıp işletilecek halkın bu ihtiyacı da karşılanacak bu eksiklik te giderilecektir.

TOKİ CEYHAN'A DA GELECEKTİR.

Kentsel dönüşüm ve yeniden imar başbakanımızın da belirttiği gibi gerekmektedir.

Su sorunuda vatandaşı mağdur etmiştir çözümü bir an önce yapılmalıdır.

Ceyhan belediyesi halkla ilişkiler merkezi çok faal hale getirilecek, bununla şehir merkezinde, belde ve köylerde istek ,öneri ve şikayetlerin kısa zamanda halledilmesi sağlanacaktır.

Halkla ilişkiler merkezine büyük önem verilerek halkın istek ve arzuları yakından takip edilecek ceyhan da yapılacak bir çok iş anketlerle halkında fikri alınarak yapılacaktır. Bir çok projeye halk karar verecektir.

Artık halka seslenen değil halkın sesini dinleyen sizden biri olan bir başkan olmak için  aday adayı başvurumu yaptım.

ÖNCEKİ HİZMETLERİMİZİ HERKES BİLİYOR

Adana- Ceyhan arası otoban inişini ilçe başkanlığım döneminde talep ettim , milletvekillerimiz de ricamızı kırmayıp yaptılar.

Yine Adana – Ceyhan arası e-5  karayolunu kültür bakanımız Ömer Çelik beyefendi'den talep ettim ve yapıldı.

DİYALİZ MERKEZİNİ BİZİM SAYEMİZDE AÇILDI

Ceyhan Devlet Hastanesi diyaliz merkezini açmak için Prof. Dr. Necdet Ünüvar' dan yardım istedim kendisi hem diyaliz hem de diğer hastanemizin ihtiyacı olan cihazları Ceyhanımıza kazandırdı.

Ceyhan itfaiyesi'nin  yetersizliğini kent konseyinde ilk ben dile getirdim.

Aday olmam halinde herkesi kucaklayacağım, aday adayları ,ilçe yönetim kurulları, belde, mahalle, köy temsilcileri  ve tüm Ak partililere kucak açıp  birlikte çalışmayı  dilerim. Partimiz başka bir adayı uygun görürse aday arkadaşımız bizim adayımız olacak ve destek vereceğiz.

 

////////HABERİN GÖRÜNTÜLERİ//////

Hakkı coşkun CRT HABER


YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.