yükleniyor
Son güncellenme :21.10.2013 13:16

Anasayfa > genel > İKİ AİLENİN KAVGASI MAHALLEYİ KARIŞTIRDI

21.10.2013 Pts, 13:16

.

BIÇAK ve SİLAHLA SALDIRDI

İnönü Bulvarı Küçük Kırım Mahallesi'nde iki aile arasında alacak yüzünden tartışma çıktı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine taraflar birbirlerine taş, sopa ve bıçakla saldırdı. Taraflardan biri belinden silah çıkararak önce havaya sonra vatandaşın üzerine çevirdi. Durumu fark eden Emniyet Amiri şahsın üzerine atlayarak silahı havaya kaldırması sonucu sivil polislerinde müdahalesiyle şahıs etkisiz hale getirilerek büyük bir facia önlendi.

POLİS UYARI ATEŞİ AÇTI

Taraflardan bazıları, kavga sırasında tabancayla havaya ateş etti. Olaya müdahale eden polis ekipleri de havaya uyarı ateşi açtı. Kavgada, polis memurları Salim Akbay (41) ve Mesut Kuru (39) bacaklarından bıçakla, taraflardan Mustafa Dikme (23), Ferhan Dikme (32) ve Diyar Dikme (25) de sopa darbesiyle yaralandı.

HAYATİ TEHLİKESİ YOK

Ceyhan Devlet Hastanesi'ne kaldırılan yaralıların hayati tehlikesi bulunmadığı belirtildi. Olayla ilgili 5 kişi gözaltına alınırken, kavgayla ilgili başlatılan soruşturma devam ediyor.

MAHALLEDE GERGİNLİK SÜRÜYOR

Küçük Kırım Mahallesi'nde iki aile arasındaki gerginlik ara ara devam ederken, Ceyhan Emniyetine bağlı Ekipler ve Çevik Kuvvet Mahallede kuş uçurtmuyor.

Güvenlik önlemlerini arttıran Emniyet, dün geceden buyana tarafların tekrar bir araya gelmesini önlemek amacıyla Mahallenin tüm sokaklarında nöbet tutuyor.

Küçükkırım Kavga CRT HABER


YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.