yükleniyor
Son güncellenme :17.02.2014 22:08

Anasayfa > Ekonomi, genel, Güncel, Manşetler, Politika > İLÇE BAŞKANI GÖREVDEN ALINDI

17.02.2014 Pts, 22:08

Ceyhan MHP’de Sular Durulmuyor !

 

Yeril seçime yaklaştığımız son günlerde Ceyhan Adayın belirlenmesinin ardından suların durulmadığı Milliyetçi Hareket Partisinde bir şok gelişme daha yaşandı. MHP Ceyhan İlçe Başkanı Nurettin Çetiner’in ilçe başkanlığı görevinden alındığı iddia edildi.

 

Meclis üyeleri belirleme yarışında bazı düzenlemeler yaptığı ve kafasına göre isim listesi oluşturduğu için partinin ilçe başkanlığı görevinden uzaklaştırma alacağı ve gelen tepkiler yüzünden isim listesinin tekrar değişeceği konuşuluyor.

 

Gündeme bomba gibi düşen bilgi İlçe başkanlığı ve seçim bürosunda tartışmalara yol açarken, Nurettin Çetiner’in Seçim Kuruluna verdiği listenin ilk sırasına hanımı Aynur Çetiner’i yazması da ayrı bir tartışma konusu oluşturdu.

 

VE ŞOK İDDİA…

 

Ceyhan adayı Ali Duru’nun dahi haberdar olmadığı ve Çetiner’in bilgisi dahilinde düzenlediği liste Partililer ve Yönetim tarafından şaşkınlıkla karşılanmasının ardından Başkan Çetiner’in ortadan kaybolduğu ve tatile çıkmış olabileceği bilgisine de ulaşıldı.

 

Ali Duru’ya ve Başkan Sözlü’ye yakın isimlerin dahi yer almadığı isim listesi önümüzdeki günlerde açıklanacak, değişimin söz konusu olmadığı tepkilerin büyümesi üzerine sürecin nasıl işleyeceği tartışılmaya başlandı bile. Peki Canı Pahasına Aday Ali Duru’ya çalışan ve siyasi tecrübesi bulunan tanınmış isimler ne yapacak?

 

Daha önce yaptığımız haberlerde görevinin her aşamasında  tepkilerin odak noktasında olan ve partiye yıllardır hizmetin ötesinde zarar verdiğini savunduğumuz Başkan Çetiner’in konuyla ilgili ne açıklama yapacağı merakla beklenirken Sosyal medyada bulunan sayfasından yazdığı son sözde dikkatlerden kaçmadı.

Çetiner; Facebook sayfasından “Kimsenin Bardağında Çay Kaşığı Olmayın, Şeker Eriyince Kenara Konulacaksınız” sözünü paylaştı.

 

CRT ÖZEL HABER

YAZAN : Ceyhun ÖZER

MHP ilçe başkanı CRT HABER 02


YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.