yükleniyor
Son güncellenme :01.11.2013 17:06

Anasayfa > genel > KADİR TÜYLÜ ADAYLIĞINI RESMEN AÇIKLADI

01.11.2013 Cum, 17:06

 

Ceyhan Eski İlçe Emniyet Müdürü Bayram Kadir Tüylü Belediye Başkanlığı için başvurusunu yaparak Ak Parti Aday Adayı olduğunu resmen açıkladı.

 

Ceyhan Öğretmen evinde düzenlenen toplantıyla aday adaylığını açıklayan Tüylü, “Çözülmeyen sorunları çözmek için aday adayı oldum. Yüreğimdeki Ceyhan sevdasıyla halka hizmet için doğruları söylemek benim şiarım olacaktır. 15 yıl Ceyhan’ı susuz, yolsuz ve kaldırımsız bırakanlar Adana Büyükşehir Belediyesi’ni hak etme noktasında değildirler. Ceyhan’ın 32 bin AK Parti'li seçmeni Adana’dan birer kişi misafir ederek, Ceyhan’ın halini gösterirlerse, Adanalı hemşerilerimiz kime oy vereceğinin hesabını iyi yapar" dedi.
“Kral çıplak” diyeceklerini ve korkusuzca doğruları söyleyeceklerini ifade eden Tüylü, şunları kaydetti:
"Haksızlıkların karşısında duracağız, halka hizmeti hakka hizmet sayacağız. Her hizmetin şeffaflığı olacaktır. Ceyhan halkı bunu böyle bilmelidir. Kuracağımız vakıf ve mahalle evleriyle Ceyhan’ın 114 mahallesine ve 200 bin nüfusunun ayağına giderek, hizmet vermek, üniversite öğrencilerimize burs sağlamak en büyük sorumluluğumuz içindedir."

 

Tüylü konuşmasının ardından sevenleri ve dostlarıyla birlikte Ak Parti ilçe binasına giderek resmi aday adaylığı başvuru formunu Ak Parti İlçe Başkanı Süleyman Ulu’ya teslim etti

 

BASIN ORDUSU KATILDI

 

Ceyhan Öğretmen evinde düzenlenen toplantı ve Parti Binasında düzenlenen etkinliği deyim yerindeyse Basın ordusu izledi.  Kadirli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Muzaffar Yüksel Kaya, Ceyhan Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Şahin Özer ve Ceyhan Basının yanı sıra Adana, Osmaniye, ve Çevre Bölgelerden gazeteciler, Ajans temsilcileri katılarak Bayram Kadirli tüylüyü takip etti.

//////HABERİN GÖRÜNTÜLERİ//////////

kadir tüylü adaylığını açıkladı


YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.