yükleniyor
Son güncellenme :21.01.2014 2:00

Anasayfa > Ekonomi, genel, Güncel, Manşetler, Politika > KRAL TV CRT NİN TANITIMI İÇİN CEYHAN DA

21.01.2014 Sal, 2:00

Türkiye’de Ulusal Kanal olarak yayın yapan müzik kanalı KRAL POP, yayınlarına destek veren radyoların tanıtımı için hazırladığı program için Ceyhan’a gelerek CRT FM’e konuk oldu.

 

CRT Medya Grup Başkanı Şahin Özer’in konuğu olan ekip Ceyhan hakkında bilgi aldıktan sonra CRT FM Stüdyolarında çekim yaptı. CRT’nin kuruluşundan bugüne Ceyhan’da yaptığı hizmetlerin anlatıldığı programda, yerel ve karasalda yayın yapan Yayın kuruluşumuzun frekansları, yayın ağı, internet siteleri ve yayın politikası ele alındı.

 

CRT Yönetim Kurulu Başkanı Şahin Özer’in ardından mikrofonu alan CRT Genel Yayın Yönetmeni Ceyhun Özer gelen istekler doğrultusunda CRT FM’in yayın tarzını, müzik oranları ile hangi tarzda yayın yapıldığı hakkında bilgiler verdi. Radyo Programcısı ve Halkla ilişkiler sorumlusu Berat Özer’de Sosyal sorumluluk anlamında Medya kuruluşumuzun faaliyetlerini sıralayarak Ceyhan’ı tanıtmak amacıyla çeşitli aktivitelerde bulunulduğunu konuşarak Kral izleyicilerine radyomuz hakkında bilgi aktardı.

 

Ceyhan’dan Dünya’ya yükselen ses CRT FM’in tanıtımı için yapılan çekimlerin sonunda Ceyhanlılar adına CRT Ailesi olarak Kral ailesine ve izleyicilere selam gönderek proğram tamamlandı.

 

Ziyaretten duydukları memnuniyeti aktaran Kral Tv ekibi, Ortak yayınlarımızdan dolayı tebrik ederken, Şahin Özer ise katkılarından dolayı Kral Ailesine teşekkür etti.

 

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Crt yönetimi, yayın günü ve saatinin belirlenmesinin ardından program hakkında okurlarımız ile dinleyicilerimize önümüzdeki günlerde bilgi aktararak görüntüleri paylaşacaklarını bildirdi.

 

KRAL TV ÇEKİM


YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu yazıya yorum yapmak için yetkiniz yok.