yükleniyor
Son güncellenme :01.02.2014 16:55

Anasayfa > Ekonomi, genel, Güncel, Manşetler, Politika > MHP CEYHAN SEÇİM BÜROSUNU AÇTI

01.02.2014 Cts, 16:55

MHP Ceyhan ilçe seçim bürosu, Çamlıyol İnönü Bulvarı üzerinde İlçe teşkilatının düzenlediği törnele açıldı.

 

Ceyhan MHP ilçe teşkilatı önünde bir araya gelen partililer, Mehter takımı gösterisi eşliğinde Başkan Hüseyin Sözlü ve Aday Ali Duru ile beraberindeki heyet Kızılay Caddesi'nden İnönü Bulvarı Çamlıyol'daki seçim bürosuna kadar yürüyerek esnafları ve vatandaşları selamladı.

MHP Adana Milletvekili Muharrem Varlı, açılışta yaptığı konuşmada, yerel seçimlerde vatandaşların doğru karar vermesiyle partisiyle Adana ve ilçelerine birçok hizmetin geleceği vaadinde bulundu. Varlı “Milletimizin otuz altı parçaya bölündüğü bir dönemde, KCK parelel devlet yapılanmasına seyirci kalmayacağız. 30 Mart’ta bunlara sandıkta cevap vereceğimiz gün olacaktır. Türkiye bugün kutuplaştırılmaya çalışılmaktadır. Kutuplaşmayı önlemenin yolu sandıktan geçer. Sandıkla bunlara en iyi cevabı yine sizler vereceksiniz” dedi.

 

MHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hüseyin Sözlü  3 dönemdir Ceyhan'a hizmet ettiğini, seçimlerde Adana'yı kazanmak ve kentin tamamına hizmet üretmek için parti teşkilatıyla birlikte gece gündüz çalıştıklarını iddia etti.

Başkan Sözlü, “Ceyhan’dan bir yere ayrılmıyorum. Yine Ceyhan’da olacağız Ceyhan’ın problemlerini Ali Duru ağabeyim ile birlikte çözeceğiz. Bu gün geriye doğru baktığımızda Ceyhan’ın sokaklarının eski hallerini hatırlamayanınız vardır. Oysa bunları bizler kilim gibi nakış nakış işledik. Seçimlere iki ay gibi bir zaman var. Seçim’in yapılacağı son günü kadar Ceyhan’a hizmet etmeye devam edeceğim. Büyükşehir Belediye Başkanı olduğum zaman da Ceyhan’a ve köylerine hizmet etmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

 

MHP Ceyhan Belediye Başkan Adayı Ali Duru “Ceyhan’a hizmetin kesintisiz gelmesi için üç dönem ilçemizin Belediye Başkanlığını yapan öz evladımız Hüseyin Sözlü beyi büyük şehire, bizi de Ceyhan’a seçerek bir tarih yazmanızı istiyoruz” dedi.

Seçim irtibat bürosunun kurdelesini kesen Milletvekili Varlı ve belediye başkan adayları, seçimin huzur ve barış içerisinde geçmesini diledi.

Açılışa, MHP Adana Milletvekili Seyfettin Yılmaz, İl Başkanı Mustafa İzgioğlu, ilçe belediye adayları ve birçok partili katıldı.

 

ADANA’DAN GELEN PARTİLİLER KALABALIĞI ARTTIRDI

 

Yürüyüş esnasında Ali Duru ve Başkan Sözlü’ye sevgi gösterisi sunan Ceyhan esnafları partililerle beraber konvoya eşlik etti. Adana’dan servislerle gelen partililer konvoya daha sonra miting alanında ise konuşmacılara alkışlarla destek vermeleri gözlerden kaçmadı.

 

Eski vekil Adnan Fatin Özdemir’in konuşmasından sıkılan partililer dağılırken, alanda kalan Adanalılar ise akşam sona eren törenden sonra servislere binerek Ceyhan’dan ayrıldı.

 

////HABERİN GÖRÜNTÜLERİ/////

 

MHP SEÇİM BÜROSUNU AÇTI crthaber


YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.