yükleniyor
Son güncellenme :24.12.2013 0:00

Anasayfa > Ekonomi, genel, Güncel, Manşetler, Politika > MHP’DEN TANITIM TOPLANTISI

24.12.2013 Sal, 0:00

MHP İlçe Teşkilatının organize ettiği Ali Duru'nun aday tanıtım toplantısı MHP Genel Başkan Yardımcısı Oktay Öztürk’ün katılımıyla yapıldı.

 

Devlet Bahçeli Tesisleri'nde düzenlenen etkinlik İstiklal Marşı ve Kur'an-ı Kerim okunmasıyla başladı. Belediye Başkan Adayı gösterilen Ali Duru’yu tanıtmak ve birlik beraberlik mesajı vermek için düzenlenen etkinliğe partililerin yanı sıra MHP Genel Başkan Yardımcısı Oktay Öztürk, Adana İl Başkanı Mustafa İzgioğlu, MKK Başkanı Adnan Fatin Özdemir, MYK Üyesi Adem Özbay, Adana Milletvekili Muharrem Varlı, Ceyhan Belediye Başkanı ve Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hüseyin Sözlü, MHP Ceyhan İlçe Başkanı Nurettin Çetiner, Çukurova Adayı Ali Uğur Akbaş, İmamoğlu adayı Gazi Adamhasan, il ve ilçe yöneticileri, il ve ilçe kadın kolları yöneticileri, Ticaret Odası ve bazı STK temsilcileri de katıldı.

 

Toplantıda konuşan Genel Başkan Yardımcısı Oktay Öztürk AK Parti hükümetine yüklendi. Öztürk  “dün, birilerinin tezgahını bozduğu için MHP'nin Bakanına karşı medyada saldırı başlatılmıştı. Sayın Devlet Bahçeli hiç tereddüt etmeden o arkadaşımıza  'git aklan da gel' dedi. Kimde var bu yürek. Dün topraklarımız saldırı altındaydı bugün varlıklarımız. Allah adına denmiş, Peygamber adına denmiş, hırsızlamışlar, soymuşlar. Mücahit edasıyla geldikleri makamlarda, kasaları doldurmuşlar, yetmemiş ayakkabı kutularını doldurmuşlar,  yatak odalarına da para sayma makinası koymuşlar" dedi.

 

Ceyhan Belediye Başkanı ve Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hüseyin Sözlü, bir ülkü bir dava adamı olarak mücadele ettiğini belirterek "Çıktığımız yolda, inandığımız yolda kazanacağımızdan zerre kadar şüphemiz yok” ifadesini kullandı.  Sözlü, Ceyhan'a veda etmediğini, Allah'ın izniyle seçilmesinin ardından kendisinin Büyükşehir Belediye Başkanı olarak, Ali Duru'yla beraber Ceyhan'a hizmete devam edeceğini kaydetti. Sözlü “Allah nasip eder ve Adanalı hemşerilerimiz de destek verirse MHP’nin üç hilalini Adana’da da dalgalandıracağız. Hep birlikte olursak daha diri oluruz. Tüm aday adayı arkadaşlarımızın da desteği ile MHP yeniden Ceyhan Belediyesini alacaktır. MHP kurulduğu ilk günden beri siyasi çizgisini bozmayan bir partidir. Siyasi tarihte MHP gibi başka hiçbir parti yoktur. Taviz vermeden dimdik yürümeye devam ediyoruz. Allah, dirliğimizi ve birliğimizi bozmasın." şeklinde konuştu.

 

MHP Adana Milletvekili Muharrem Varlı ise Ceyhan'da 9 aday adayı ile yola çıktıklarını, hepsiyle beraber gezerken birlik ve beraberliğin devam etmesi gerektiğini vurguladı.

 

Ceyhan Belediye Başkan Adayı Ali Duru da, Ceyhan’da MHP’nin dördüncü kez kazanacağını, herkese adil, eşit ve kaliteli hizmetin hız kesmeden artarak devam edeceğini söyledi “Allah’ın izni, hemşehrilerimizin desteğiyle Ceyhan’da gücümüze güç katacağız ve başarımızı sayın genel başkanımız Devlet Bahçeli’ye hediye edeceğiz” dedi. Konuşmaların ardından Oktay Öztürk, adaylar ve aday adaylarıyla sahneye çıkarak el kaldırıp konuklara poz verdi.

//////HABERİN GÖRÜNTÜLERİ///////

Mhp Toplantı crthaber


YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.