yükleniyor
Son güncellenme :12.02.2014 15:06

Anasayfa > Ekonomi, genel, Güncel, Manşetler, Politika > MOTORLARLA CAMİDE ANMA TÖRENİ

12.02.2014 Çar, 15:06

Türk Chopper motorcuları üyeleri, yaklaşık iki yıl önce geçirdiği kaza sonucu hayatını kaybeden Ceyhanlı Motorcu Faruk Ülker’in mezarını ziyaret ederek yakınlarına başsağlığı diledi.

 

Faruk Ülker adına Gaziantep ten Adana’dan gelen Türk Chopper üyeleri, İzmir’den Şanlıurfa’ya düzenledikleri sürüşlerinde Ceyhan’a gelerek merkez Apdulkadirağa Camiin‘de genç motorcu için dua ettiler. Yaklaşık 45 motor ile merkez Apdulkadirağa camisinin avlusuna girerek Türk Chopper üyeleri arkadaşları Faruk Ülker adına dua ettiler.

 

Grup adına bir açıklama yapan Türk Chopper Genel Başkanı Ali Rıza Uygur, "Faruk Ülker kardeşimiz 12 Şubat 2012 tarihinde elim bir trafik kazasında aramızdan ayrılmıştır. Biz de 3 bin kilometrelik sürüşümüze onun ismini verdik. Türkiye’nin dört bir tarafından Türk Chopper üyeleri İzmir’e gelerek burada toplandık. İzmir’den Şanlıurfa’ya kadar sürüşümüz devam edecektir. Faruk kardeşimizi mezarı başında anarak bu sürüşümüzü ona armağan ettiğimizi söylemek için buradayız” dedi.

 

Adana Yelekliler Başkanı Ahmet Eruçar ise Faruk Ülker adına başlatılan sürüşe ‘Büyük Sürüş 2012 Faruk Ülker Rotası’ adının verilmesinin çok anlamlı olduğunu belirtti. Ceyhan Ziraat Odası Başkanı Yavuz Tezcan’da Türk Chopper üyeleri arasında yer alarak okunan mevlidi şerifin ardından merhum Faruk Ülkere dualar ederek ölüm yıldönümünde anıldı.

 

Faruk Ülker’in babası İbrahim Ülker ise Türk Chopper üyelerine, bu davranışlarından dolayı teşekkür etti.

 

MOTORCULAR CAMİ TÖREN


YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.