yükleniyor
Son güncellenme :08.11.2013 1:19

Anasayfa > genel > MÜDÜR YAYLACI,CEYHAN’IN KAYBEDECEK ZAMANI YOKTUR

08.11.2013 Cum, 1:19

Ak parti aday adaylı sürecinde son etaba girilirken Ceyhan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Yaylacı son günde aday adaylığını açıklayarak resmi başvurusunu yaptı.

 

 

Ak parti ilçe başkanlığı binasına gelerek kendisini destekleyen dostlarını ve çok sayıda eğitim camiasından katılanları selamlayarak konuşmasına başlayan Yaylacı, 2004 yılından bu yana Ceyhan Milli Eğitim Müdürlüğü görevinde bulunduğunu belirterek,  “Görev sürecim içerisinde yaptığım çalışmalarla her kesimin takdirini topladım. Görevimden istifa ederek Adalet ve Kalkınma Partisi’nden Ceyhan Belediye Başkan aday adaylığı başvurumu yapıyorum. Ceyhan’ın entrikalar ile kaybedecek zamanı yok. Ceyhan’ımız yerel anlamda hak ettiği hizmeti almakta geride kaldı. Tüm mahalle ve köylerimiz hizmete susamıştır. Ben saltanatın sultanı olmak için değil, Ceyhanlı’nın hizmetkârı olmak için aday oldum” dedi.

 

EĞİTİMDE ÇAĞ ATLADIK

 

Görev yaptığım süre zarfında Ceyhan halkına ve eğitime hizmet etmekten onur ve gurur duyduğunu belirten Mustafa yaylacı “Göreve geldiğimiz gün itibariyle yaklaşık 10 yıl durmadan, yorulmadan tüm sıkıntı ve imkânsızlıklara rağmen Ceyhan’ımızın eğitim anlamında çağ atlaması için çok çalıştık. Göreve gelir gelmez mevcut okullarımızın fiziki koşullarının iyileştirilmesi için ve var olan atıl durumda kalan yerleri derslik yapmak suretiyle eğitime kazandırdık. İçimizdeki insan sevgisi nedeniyle; Sevgi, şefkat, çocuklukta başlar düşüncesi ile var olan anaokullarımızın dışında, yeni anaokulları da Ceyhan’ımıza kazandırdık. Aday olma kararı almam da siz değerli hemşerilerimizin yoğun ilgisi ve desteği etkili oldu. Ceyhan’ımız yerel anlamda hak ettiği hizmeti almakta geride kaldı. Kavga için değil, hizmet etmek için aday oldum. Sorun üretmek için değil, sorunları çözmek için aday oldum zaman kardeşlik zamanı Ceyhan’ın yetimine, öksüzüne, garibanına gerektiği değeri vermek için aday oldum” dedi

 

CEYHANIMIN İNSANINI, HAYVANINI, HAVASINI, SUYUNU, TOPRAĞINI VE HATTA ÇÖPÜNÜ BİLE SEVİYORUM

 

Ceyhan çocuğu olduğunu ve Ceyhan’ı çok sevdiğini söyleyen Müdür Yaylacı, “Ceyhan şehir merkezi hangi hizmeti alacaksa, köylerimizde aynı hizmeti görecek. Saygı değer hemşerilerim sizden biriyim. Ceyhan çocuğuyum. Ceyhan’ı ve Ceyhanlıyı çok seviyorum. Ceyhan ismi beni heyecanlandırıyor” dedi.

 

Yaylacı, konuşmasının sonunda aday olsa da olmazsa da partisinin hizmetinde olacağının sözünü verdi.

/////////HABERİN VİDEOSU YÜKLENECEKTİR///////////

Mustafa yaylacı CRT haber02


YORUMLAR

Toplam 1 yorum bulunmaktadır.

yörükoğlu

İŞTE CEYHANIN BAŞKANI OLACAK KİŞİ.HAKEDİYO BU MAKAMI..YÜREĞİ İNSAN VE CEYHAN SEVGİSİYLE DOLU ABİMİZE BAŞARILAR DİLİYORUM….

11.11.2013, 1:35