yükleniyor
Son güncellenme :27.12.2013 16:18

Anasayfa > Ekonomi, genel, Güncel, Manşetler, Politika, Spor > MUSTAFA AYDAR ADAYLIĞINI AÇIKLADI

27.12.2013 Cum, 16:18

 

Ceyhanlı İş adamı ve Ceyhan spor Kulübü Başkanlığı yapan Mustafa Aydar’dan sürpriz bir başvuru gerçekleşti.

 

Yaklaşan 24 Mart Yerel Seçimler öncesi Ceyhan’da Siyasi Partiler aday belirleme yarışına girerken CHP’den sürpriz bir Aday Adayı açıklaması geldi. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) den Aday adayı olacağını bildiren Mustafa Aydar’ın müracaatını yapmasıyla birlikte, CHP’de dengeler değişti.

 

Mustafa Aydar yaptığı yazılı açıklamada "Hizmet etmek nasip olur ise bugüne kadar mesleki anlamda edindiğim tüm tecrübeleri hemşerilerime harcamak istiyorum. Şehrimizin Modern Kent Kültürüne katkı sağlamak amacıyla Mart ayında yapılacak olan Mahalli İdareler Seçiminde Cumhuriyet Halk Partisinden Ceyhan Belediyesi Başkan A. Adayı olmak için müracaatımı yaptım. Ceyhan’ımız yerel anlamda hak ettiği hizmeti almakta geride kaldı. Tüm mahalle ve köylerimiz hizmete susamış durumdadır. Sorun üretmek için değil, sorunları çözmek için aday oldum. Zaman birlik ve beraberlik zamanı Zaman kardeşlik zamanıdır. Ceyhan çocuğuyum, Ceyhan’ı ve Ceyhanlıyı çok seviyorum. Ceyhan’ın yetimine, öksüzüne, garibanına gerektiği değeri vermek için kısacası Ceyhanlıma hizmet etmek için aday oldum” dedi.

 

Turizm Sektörüne büyük yatırımlar yapan İşadamı Aydar, CEYGİAD Dernek Başkanlığı, Ceyhan Ticaret Borsası Meclis Başkanlığı ve daha önce iki kez Ceyhan spor başkanlığı yaptı. Mustafa Aydar, Yeşil Beyazlı temsilcimiz Ceyhan spor’un kötü gidişatını değiştirmek için tekrar Ceyhan spor Başkanlığını devralarak takımı şampiyonluğa taşıyıp hak ettiği değeri kazandırmaya çalışmaktadır.

 

Mustafa Aydar Adaylık CRT

 


YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu yazıya yorum yapmak için yetkiniz yok.