yükleniyor
Son güncellenme :20.02.2014 2:32

Anasayfa > Ekonomi, genel, Güncel, Manşetler, Politika > NURETTİN ÇETİNER GERİ ADIM ATTI

20.02.2014 Per, 2:32

Liste krizinin yaşandığı Milliyetçi Hareket Partisi Ceyhan İlçe Başkanlığında Meclis Üyesi belirleme süreci tartışmalar içerisinde tamamlanırken Kulislerde dolaşan istifa iddiasına Başkan Çetiner son noktayı koydu.

 

LİSTE BİLGİM DAHİLİN DE DÜZENLENDİ

 

Meclis üyeleri listesinde krize neden olan isimlerde bazı düzenlemeler yapıldığı gerekçesiyle Çetiner’in ilçe başkanlığı görevinden alınacağı iddiaları üzerine Milliyetçi Hareket Partisi Ceyhan İlçe Başkanı Nurettin Çetiner “liste bilgim dahilin de düzenlendi, istifa etmemi gerektirecek bir durum kalmadı, şahsımı da kolayca kimse görevden alamaz” dedi.

 

BAŞKAN ÇETİNER CRT’YE KONUŞTU

 

İlçe başkanlığı görevinden alındığı iddiaları üzerine CRT Yönetim Kurulu Başkanı Şahin Özer’e açıklama yapan Nurettin Çetiner uzlaşmanın sağlandığını belirterek, “Listemiz Genel Başkanımın imzası ile değiştirildi, düzeltmeler bilgim dahilin de olup dışardan müdahale edilmediği için istifa etmiyorum. İlçe Başkanlığı görevini sürdüreceğim, seçim sürecinde arkadaşlarımızla kol kola yolumuza devam edeceğiz” dedi.

 

İSTİFA BAŞKA YERDEN GELDİ !

 

Günlerdir tartışılan ve çatlaklara rağmen Seçim Kuruluna son saatlerde verilen listenin netlik kazanmasının ardından kamuoyuna ve basına sunuldu ancak itiraz da gecikmedi. Kesin olmamakla beraber listedeki sıradan memnun kalmayan Cüneyt Buhari’nin istifa söylentileri gündeme oturdu.

 

Meclis üyeleri listesinde 22.ci sırada bulunan Cüneyt Buhari’nin istifa etmesi bekleniyor. Henüz bir dilekçe ile kararını sunmasa da, tepki büyümesin diye Ceyhan MHP’nin Çetiner’de olduğu gibi Buhari ile uzlaşabileceği gündemde yerini buldu.

 

MHP NURETTİN SON


YORUMLAR

Toplam 3 yorum bulunmaktadır.

ceyhanlı

bence nurettin gibi mefatcılar hep partiye zarar veriyor

20.02.2014, 7:19
hilal çetiner

Lütfen söyler misiniz Nurettin Çetiner’in ne gibi menfaatleri varmış çok merak ettim de hem beni hem de kamuoyunu bilgilendirmiş olursunuz.

20.02.2014, 19:42
ceyhanlı

Nurettin çetiner ceyhanada mhp için çok pasif kalıyor. arrtık ilçe teşkilatının yenilenme vakti geldide geçiyor.Bu arada ne seni nede kamuoyunu bilgilendirmeye ihtiyacım yok bilen biliyor .

24.02.2014, 1:02