yükleniyor
Son güncellenme :16.01.2014 1:20

Anasayfa > Ekonomi, genel, Güncel, Manşetler, Politika > PİCASSO’DAN HEDİYE YAĞMURU

16.01.2014 Per, 1:20

Ceyhan’da alışveriş merkezi olarak faaliyet gösteren bir AVM’nin düzenlediği, geleneksel çekiliş kampanyası şenliğe dönüştü.

 

Kızılay caddesi üzerinde hizmet veren Picasso Avm firmasının geleneksel hale dönüştürdüğü ve müşterilerine 101 Hediye sloganıyla yapılan etkinlik Kaymakamlık Sarayı önünde yapıldı.

 

Urfa sıra geceleriyle renkli anların yaşandığı tören şenlik havasında geçti. Davetlilerin dayasıya eylendiği etkinlikte misafirlere hazırlanan çiğköfte ikram edilirken, davetliler müzik eşliğinde halay çekip oynedı. Urfa sıra geceleriyle Picasso Avm’nin sahibi Müslüm Şenateş çalışanlarıyla birlikte halay çekti.

 

Ceyhan Kaymakamı Gürbüz Karakuş yaptığı açıklamada “Bugün burada bu güzel havada İlçemizin güzide bir iş merkezi ve yeniliklere açık olan Picasso Avm’nin sahibi olan iş adamı Müslüm Şenateş’in geleneksel hale getirdiği bu çekiliş etkinliğinde birlikte olmaktan memnuniyet duyuyorum. Yapılan bu hizmetlerin ve Ceyhan halkına dönük bu tür sosyal etkinliklerin bu vesileyle artırılması kapsamında güzel bir organizasyon oldu. Toplumda birlik ve beraberliği sağlayan insanlar arasında iletişimi kuvvetlendiren bu tür sosyal faaliyetlerin artması hepimizin dileğidir” dedi.

 

Noter huzurunda yapılan çekilişte şanslı numaralara çeşitli hediyeler dağıtılırken, etkinlikte büyük ödül olarak şanslı bir müşteriye ise son model bir araba verildi.

 

Atatürk meydanında düzenlenen etkinlikte, çekilişe hak kazanan vatandaşların yanı sıra Ceyhan Kaymakamı Gürbüz Karakuş, Ceyhan İlçe Emniyet Müdürü Celal Özcan ve Ceyhanlılar katıldı.

 

PİCASSO haber crt


YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu yazıya yorum yapmak için yetkiniz yok.