yükleniyor
Son güncellenme :18.01.2014 16:51

Anasayfa > Ekonomi, genel, Güncel, Manşetler, Politika > SAADET PARTİSİ CEYHAN ADAYINI AÇIKLADI

18.01.2014 Cts, 16:51

Saadet Partisi'nin Ceyhan Belediye Başkan adayının Muhammed İslam Bünün olduğu yapılan toplantıyla açıklandı.

 

Ceyhan Öğretmenevi'nde yapılan aday tanıtım toplantısında konuşan Saadet Partisi Adana İl Başkanı Mustafa Gözütok, Ceyhan adayının Muhammed İslam Bünün olduğunu açıklayarak, Adana genelinde titizlikle belirlenen isimlerin hizmet aşığı olduğunun altını çizdi.

 

Adana ve ilçelerinin gelişmesini sağlamak ve hızlandırmak için halkın doğu bir şekilde karar vermesi gerektiğinin altını çizen Bünün, şöyle konuştu; " Türkiye'de birçok belediye büyük sorunlarla karşı karşıya. Belediyeler borç batağında. Kaynaklar iyi kullanılmıyor. Paralar israf ediliyor. Şehirler yap boz tahtasına çevrildi. Trafik keşmekeşliği sürüyor. Ulaşılamayan yöneticiler sorunların büyümesinde en büyük etken. Belediye başkan adaylarımızın iş başına gelmeleriyle adil bir belediyecilik anlayışı hakim olacak. Medeniyetimizin şehircilik anlayışını ortaya koyacağız.Adana ve ilçelerinde belirlediğimiz adaylarımız var gücünle çalışarak projelerini halka anlatacak. Bu anlamda adaylarımıza başarılar diliyorum" dedi.

 

Saadet Partisi Ceyhan Belediye Başkan adayı Muhammed İslam Bünün konuşmasına, genel merkezin bu görevi kendisine sunduğu için teşekkür ederek başladı.

Kendisinin aday gösterildiği takdirde Ceyhan'ın gelişmesi, kalkınması ve zenginleşmesi için çalışacağını belirten Bünün, mevcut belediyenin Ceyhan'ın gelişmesi için hükümete bu güne kadar hiçbir proje sunmadığını ileri sürdü.

 

Destek verildiği takdirde ilk 5 yılda Ceyhan'ı ayağa kaldıracağının sözünü veren Bünün şöyle konuştu; " Küçülen ve ticari göç veren Ceyhan’ı yeniden kalkındırmak, büyük şehir yapmak, tarih ve enerji üssü konumuna getirmek için yeniden yola çıktık. Kalkınmış zenginleşmiş bir Ceyhan için hazırlandık. Vizyonumuzu büyük şehir Ceyhan olarak belirledik. Park bahçe ve kaldırım yapanlara çok teşekkür ediyoruz. Bizim çok daha önemli bir davamız var bu da kuruyan ve küçülen Ceyhan’ımıza can suyu olmak. Bizim davamız kaçılacak değil, yaşanacak bir Ceyhan için çalışmaktır." dedi.

 

Toplantıya Saadet Partisi Adana İl Başkanı Mustafa Gözütok, İmamoğlu İlçe Başkanı Mustafa Aktaş, İmamoğlu Belediye Başkan Adayı İbrahim Şahin, Ceyhan İlçe Başkanı Şemsettin Akkaymak ve partililer katıldı.

 

/////////HABERİN GÖRÜNTÜLERİ/////////// Yüklenecektir.

 

Sadet Partisi Adayı CRTHABER


YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu yazıya yorum yapmak için yetkiniz yok.