yükleniyor
Son güncellenme :16.09.2013 2:50

Anasayfa > genel > SEÇİM BÜROSU DOLDU TAŞTI

16.09.2013 Pts, 2:50

Ceyhan Belediye Başkanlığı için hazırlıklarını sürdüren Ceyhan eski İlçe Emniyet müdürü Bayram Kadir Tüylü seçim bürosu ziyaretçi akınına uğruyor.
Çamlıyol’da kurdukları bürosunda gelen misafirleri ağırlayan Tüylü’nün seçim bürosu Ceyhanlılarla dolup taşarken, Kurum Kuruluş Müdür ve Amirlerinin yanı sıra Siyasi Parti temsilcileri ve Ceyhanlılar hayırlı olsun ziyeretinde bulunarak özlem gideriyor.
ÇUKOBİRLİK Genel Başkan yardımcısı Muhammet Bulut, Ceyhan Gazeteciler Cemiyet ve CRT Medya Grup Başkanı Şahin Özer, Ak Parti İlçe Başkan yardımcısı Candan Karataş, Erdoğan Erbek, Türlübaş Mahallesi muhtarı Savaş Öztürk, İş adamı Efe Berçik, Ceyhan ÇUKOBİRLİK Başkanı Cevdet Akıl ve Mehmet Gökçedağ’da Seçim bürosunu ziyaret ederek, çalışmalarında Müdür Tüylü’ye başarı dileklerinde bulundular.
Sıcak sohbetlerin yaşandığı ziyarette en çok Ceyhan’ın sorunları konuşulurken, vatandaşların sorunlarını da dinleyen Müdür Tüylü, “Ceyhan için neler yapılabilir, sorunlar en aza nasıl indirilebilir ve en gözde şehirler arasında bulunan Ceyhan’ın hak ettiği değeri görmesi için neler gerektiği konuları hakkında bilgi alışverişinde bulunuyoruz” dedi.
Ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getiren Bayram Kadir Tüylü “ben Ceyhan ve Ceyhanlıyı, Ceyhan ve Ceyhanlı da beni çok iyi tanır. Ceyhanlının yakından tanıdığı, Ceyhan eski Emniyet müdürü olarak o dönem mahalle mahalle gezerek huzur toplantıları düzenledik, sıkıntıları yerinde dinledik, en alt tabakaya kadar inerek Ceyhanlının sorunlarının çözümünü halk ile beraber bulduk. Bu nedenle Halkım beni iyi tanınıyor, inanılıyor ve seviliyorum. Gerçekten Ceyhan’ın huzuru benim ve ekibimin gururudur. Çamlıyolda kurduğumuz büromuza gösterilen ilgi ve alakadan dolayı ve ziyarette bulunan dostlarımıza, Bizi buralara layık gören herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.


YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.