yükleniyor
Son güncellenme :27.12.2013 1:36

Anasayfa > Ekonomi, genel, Güncel, Manşetler, Politika > SERVET ATAR; EN ŞANSLI MUHTAR ADAYIYIM

27.12.2013 Cum, 1:36

ULUS MAHALLESİNİN SERVET ATAR SEVGİSİ

 

Ceyhan’da yaklaşan yerel seçim öncesi Mahalle Muhtar Adayları çalışmalarına başlarken Servet Atar en şanslı Aday olduğunu söyledi.

 

Ulus Mahallesi Muhtar Adayı Servet Atar mahalle halkını ziyaret ederek projelerini anlatırken, Ceyhanlıların kendi yakınen tanıması ve çevresinde sevilen sima olmasından dolayı en şanslı Muhtar adayı olduğunu söyledi.

 

30 Mart yerel seçimleri öncesi mahalle halkını ziyaret ederek vatandaşların sorunlarını dinleyen Atar, seçildiği takdirde mahallesine kazandıracağı projeleri anlattı. Ziyaret ettiği bütün ailelerin sorunlarını tek tek not alan Atar, görev verilmesi dahilinde araştırmacı olacağını ve sorunları çözeceğini kaydetti.

 

Ulus Mahallesi Muhtar Adayı Servet Atar, “Bugün Avrupa’dan Türkiye’ye yılda yaklaşık 20 milyar dolar Avrupa Birliği fonlarından proje karşılığı para geliyor. Bu paralar, projeler üretilmezse yılsonunda geri gidiyor. Mahallem beni ve ekibimi seçtiği takdirde çalışmalara başlayarak mahallemde sosyal, kültürel ve fiziki uygulanabilir projeler oluşturarak hem AB fonlarından, hem de Bakanlık ve Valilik kaynaklarından mahalleme hizmet ve kaynak aktaracağım.” dedi.

Aday Atar, Seçileceği günden itibaren tüm gücüyle ve ekibiyle 7 gün 24 saat  hemşerilerinin hizmetinde olacağını söyledi.

Servet Atar Haber crt


YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.