yükleniyor
Son güncellenme :01.11.2013 12:55

Anasayfa > genel > SESSİZ ÇOĞUNLUĞUN ADAYIYIM

01.11.2013 Cum, 12:55

Ceyhan kamuoyunda aday adaylığı merakla beklenen İnşaat Mühendis'i ve çiftçi Mehmet Haskan, AK Parti Ceyhan İlçe binasında düzenlenen toplantı ile Ceyhan Belediye Başkanlığı aday adaylığını sessiz sedasız açıkladı.
Yerel seçimlere kısa bir süre kala AK Parti Belediye Başkanlığı için aday adaylık sürecinin sonuna gelirken, Ceyhan Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı içinde bazı adaylar öne çıkmaya başladı.
Önce gün düzenlenen toplantı ile aday adaylığını açıklayan İnşaat Mühendis'i Mehmet Haskan, yaptığı konuşmada, "Madem ki her hayrın başı Bismillah'tır. Bizde bu kutlu yürüyüşümüzün hayır olması, hayırlara vesile olması için Bismillah ile başlayalım. Milli ve manevi değerlere sahip, halkın içinden gelen ve halktan kopmadan halka hizmeti hakkın rızası için yapan bu anlayışın hep yanında oldum. Ülkeme, doğup büyüdüğün İlçeme ve 'Her şey Türkiye İçin' diyerek yola çıkan Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a sadakatim, borcum ve duyduğum sorumluluğun gereği olan özveriyi, ortaya koymam gerektiğine inanıyorum. Bu anlayışla Ceyhan’nın sorunlarını ve çözümü için oluşturmaya çalıştığımız kendi işinde başarılı, dürüst, ilkeli ve proje üretebilecek yetenek ve kabiliyette bir ekiple bu sorumluluğu alma noktasında istek ve irade ortaya koyma gereğini hissediyorum. Talip olduğum hizmet makamının sorumluluğunu bilerek, tüm bu çalışmalarımızı yaparken, hizmet etmenin gereklilik, vatandaşların gönüllerine girmenin yeterlilik olduğu şiarıyla halkımız ile güven içinde kurulacak gönül köprüsü ilişkisine büyük önem veren bir siyasi yaklaşım sergilemeyi hedefliyorum. Ak belediyecilik anlayışına yakışır biçimde ekip çalışması, belediye kaynaklarının doğru kullanımı, sorunlara doğru teşhis ve çözümler içeren proje yönetimi, mali konular ve insan kaynakları yönetimi ile Ceyhan’nın gelişimini sağlayacak bir 5 yıla talibiz" diye konuştu.
Haskan, ayrıca, "Kamu sorumluluğunu hiç unutmadan, belediyecilik tecrübem ile şehrin yatırım önceliklerini belirleyerek Ceyhan’ı modern bir kent yapacağımıza, şahsım ve ekibim inanmıştır. Görev tevdi edilmesi durumunda bu inancımızı halkımıza ve seçmenimize de taşıyarak 2014 Yerel seçimlerinde, diğer siyasi partilerin çok önünde bir oy oranı ile secimi kazanacağıma inancım tamdır. Demokratik bir hizmet yarışı olan aday belirleme sürecinin, ülkemize, ilçemize, partimize ve aday adayı kardeşlerimize hayırlara vesile olmasını diliyorum" şeklinde konuştu.
 
Mehmet Haskan ccrt haber

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.