yükleniyor
Son güncellenme :20.02.2014 21:18

Anasayfa > Ekonomi, genel, Güncel, Manşetler, Politika > ÜNAL KURT DÖNEMİ DEVAM EDECEK

20.02.2014 Per, 21:18

Ceyhan’da Yeni Ceyhan Esnaf ve Sanatkarlar Kooperatifinin olağan genel kurul toplantısı yapıldı. Başkan Ünal Kurt güven tazeledi.

 

Ceyhan Şoförler ve Otomobilciler Toplantı Salonun da gerçekleştirilen genel kurulun divan başkanlığına, verilen teklifin kabulü üzerine oybirliğiyle TESKOMB Yönetim Kurulu Üyesi ve Güney Bölge Birliği Başkanı Kazım Barışık, yardımcılıklarına da Birlik Başkan Vekilleri, Adana Sarıçam EKKK Başkanı Muhammet Yalçın ile Güney Bölge Birliği Yönetim Kurulu üyesi Fatih Özcan  seçildiler.

 

Divan Başkanı Kazım Barışık, divan heyetine oy verdikleri için tüm ortaklara teşekkür ederken, gündem gereği salonda bulunanları, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile şehitlerimiz ve merhum esnaflarımızın ruhuna saygı duruşuna davet etti, ardından İstiklal Marşımız okundu. 

 

Kooperatif yönetim kurulu tarafından, yönetim ve denetim kurulu faaliyet raporları ile bilanço ve gelir gider  tablosu ayrı ayrı okunarak, ortakların ibrasına sunuldu. Raporlar ayrı ayrı oylanıp, kabul edilince, Başkan Ünal Kurt ve ekibi güven tazelemiş oldu.

 

Başkan Ünal Kurt, genel kurulu onurlandıran başta TESKOMB Yönetim Kurulu Üyesi ve Güney Bölge Birliği Başkanı Kazım Barışık olmak üzere, Birlik Başkan Vekilleri Muhammet Yalçın  ile  Birlik Yönetim Kurulu Üyeleri, Fatih Özcan, Ceyhan Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İbrahim İkidağ, Muhtarlar Odası Başkanı Ertan Aydar, Ceyhan Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Şahin Özer ile katılımcılara teşekkür etti.  

 

Sanatkarlar Seçim


YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.