Son güncellenme :07.11.2018 15:09
Smiley face

Anasayfa > Anasayfa, Güncel, Manşetler > CEYHAN KAYMAKAMI YILMAZ OKULLARI ZİYARET EDİYOR

07.11.2018 Çar, 15:09

Kaymakam Yılmaz’dan Doruk Şehit Necip Un Ortaokuluna ve Doruk Merkez İlkokuluna Ziyaret

İlçemiz Kaymakamı Dr.Bayram Yılmaz,  ilçemiz Doruk Mahallesindeki Doruk Şehir Necip Un Ortaokulunu ve Doruk Merkez İlkokulunu ziyaret ederek okul idarecileri ve öğretmenlerle görüştü; okul, okulun ihtiyaçları ve eğitim öğretim faaliyetleri konusunda okul Müdürleri Cezmi Bulat ve Cem Sayman’dan bilgiler aldı; öğrencilerle ve velilerle sohbet eden Kaymakam Yılmaz  hortumdan zarar gören binada ve okul çevresinde incelemelerde bulundu.

Kaymakam Yılmaz’dan Kız Meslek Lisesi Anaokuluna Ziyaret

İlçemiz Kaymakamı Dr.Bayram Yılmaz,  sabah saatlerinde Kız Meslek Lisesi Anaokulunu ziyaret etti. Okul idarecisi ve öğretmenlerle görüştü. Okul, okulun ihtiyaçları ve eğitim öğretim faaliyetleri konusunda bilgiler alan Kaymakam Yılmaz bina ve okul çevresinde, boşaltılan ek binada incelemelerde bulundu.

Kaymakam Yılmaz’dan, Doruk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine Ziyaret

İlçemiz Kaymakamı Dr.Bayram Yılmaz, fırtınada bahçesi ve bazı eklentileri zarar gören ilçemiz Doruk Mahallesindeki Doruk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini  ziyaret ederek okul idarecileri ve öğretmenlerle görüştü; okul, okulun ihtiyaçları ve eğitim öğretim faaliyetleri konusunda okul Müdürü Mehmet Çetin’den bilgi aldı.  Kaymakam Yılmaz, fırtınada zarar gören ağaçların kaldırılması işlemlerinin hızlandırılması için İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Orman İşletme Şefliği ve Milli Emlak Müdürlüğüne talimat verdi.

Kaymakam Yılmaz’ın, Halk Eğitim Müdürlüğü Ziyareti

İlçemiz Kaymakamı Dr. Bayram Yılmaz, sabah saatlerinde Ceyhan Halk Eğitim Merkezi ve ASO Müdürlüğünü ziyaret etti. Hizmet binasını ve birimlerini gezen Kaymakam Yılmaz, görevli personelden yürütülen hizmetler, çalışmalar ve ihtiyaçlar hakkında  bilgi aldı.

 


YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.