Son güncellenme :23.10.2022 12:48
Smiley face

Anasayfa > Anasayfa > CANAN YÜCEL KOZANIN GURURU OLDU…

23.10.2022 Paz, 12:48

Çukurova Gazeteciler Cemiyeti (ÇGC) 2021 Basın Yarışması sonuçları açıklandı.

Kardeş gazetemiz Kozan Ekspres Gazetesinden
“Vatan Size Minnettar” yazı dizisi ile ödüle layık görüldü.”Umut vaaden Gazeteci katagorisinde ödül almaya hak kazanan
Canan Yücel’in ödülünü Akdeniz Akşamları şarkısının söz yazarı Serhan Kelleözü ve Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve TGF Genel Başkan vekili Cafer Esendemir’ile birlikte taktim ettiler.Çok sayıda basın mensubunun eserleriyle katıldığı yarışmada ‘ÇGC’nin ‘Özel Ödülleri’ni hak eden isimler jüri tarafından belirlendi.

Canan Yücel,”İnanmak Başarmak demektir.
Kentin görünmeyen, sesini duyuramayan insanların sesini duyurduğum için çok mutluyum.Kozanı böyle bir gecede temsil etmenin haklı gururunu yaşıyorum.Bu ödülü başta Şehit Aileleri ve gaziler olmak üzere Kozan Ekspres Ailesine Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Hüseyin Erciyes’e ve herkese teşekkür ediyorum.Bundan sonraki süreçte çalışmaya ve haber üretmeye ve her zaman halkın yanında olmaya davet edeceğim”ifadelerini kullandı.
Tören de ödül sonrası telefonla arayan Kozan Ekspres Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Erciyes,Canan Yücel’i arayıp tebrik ederek,“Cesaretle yola devam.Çünkü gazeteciliğiniz kadar esas olan cesaretiniz.
Kozan’da en çok şimdi o lazım” diye konuştu.Yücel ise “Hep beraberiz, çok teşekkür ederim” dedi.
CRT MEDYA Yönetim Kurulu Başkanı Şahin Özer’de,
“Vatan Size Minnettar” yazı dizisi ile ödül alan Kardeş gazetemiz Kozan Ekspres Ailesinden Canan Yücel kardeşimizi tebrik ediyorum.
Bu zor koşullar altında bile en iyi haberi yapmak, okura ulaştırmak için birbirleriyle yarışan tüm meslektaşlarımı da kutluyorum”dedi.

ÇGC Başkanı Cafer Esendemir, katılımcıların eserlerini büyük bir titizlikle değerlendiren jüri üyelerine teşekkür etti. Geleneksel hale gelen yarışmaya ilgi gösteren meslektaşlarını kutlayan Esendemir, “Anadolu Basınının hayat damarlarının kesilmek istendiği böylesi zor günlerde; haber peşinde koşan, toplumu aydınlatma ve bilgilendirmeye çalışan, çok zor şartlar altında görev yapan, mesleğimizin yüz akı tüm basın mensupları her türlü övgüye layıktır. Yarışmaya katılan ve ödül alan tüm meslektaşlarımızı kutluyoruz” dedi.


YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.