Son güncellenme :05.11.2022 11:13
Smiley face

Anasayfa > Anasayfa > ANADOLU’DA VE AVRUPA’DA BRTV RÜZGARI ESİYOR…

05.11.2022 Cts, 11:13

BRTV artık Anadolu’nun kanalı olarak, uzaktan kumandalarımız da, Sivas’ın, Ordu’nun, Adana’nın, Urfa’nın ,Hatay’ın, Ünye’nin, Bursa’nın, Osmaniye’nin, Kilis’in Zonguldak’ın ve Uşak Merkezli olarak Uşak’ın ,Kütahya’nın, İzmir’in  ,Aydın’ın ,Muğla’nın , Denizli’nin, Manisa’nın, Afyonkarahisar’ın da ortak ulusal sesi , gözü ve kulağı olarak, ülkemizin en geniş kapsamlı ulusal yerel televizyonu olacak.
Bu projede çok ciddi özveri ve emeği bulunan tüm arkadaşlarımız nezdinde,
BRTV’yi Anadolu’nun televizyonu yapan, Sayın Mehmet Çetinkaya ve Anadolu televizyonlarını toparlayıp bir araya getirip projeyi uygulayan, AYP başkanı Sayın Şakir Güreli saygı ve sevgi ile anıyoruz.
EGEM TV’Yİ UYDUDAN İZLEMEK İÇİN UYDULARINIZI ANADOLU TELEVİZYONLARI ORTAK ULUSAL UYDU YAYIN PLATFORMU BRTV’YE AYARLAYIN. HER GÜN SAAT 17.00 DE VE SALI GÜNLERİ AKŞAMI SAAT 20.00 MUTLAKA UŞAKI GÖRECEKSİNİZ.
ANADOLU EKRANI BRTV’Yİ İZLEMEK İÇİN FREKANS BİLGİLERİMİZ: TÜRKSAT 4A UYDUSU FREKANS: 12265 SEMBOL: 27500 POLARİZASYON: V (DİKEY) FEC: 5/6
DİGİTRÜK TÜRKSAT PAKETİ 678. KANAL, D-SMART 237. KANAL’DAN DA YAYINLARINI SÜRDÜREN BRTV’Yİ AYRICA CEP TELEFONU, TABLETLERİNİZE UYGULAMASINI İNDİREREK VE SOSYAL MEDYA PLATFORMALARINDAN DA TAKİP EDEBİLİRSİNİZ

MEHMET ÇETİNKAYAmehmet@brtv.com.tr

Marmara Üniversitesi Basın Yayın Yüksek Okulu mezunudur. Gazeteciliğe Karabük’te Batı Karadeniz Ekspres Gazetesi’nde başlamıştır. 29 Mart 1996 tarihinde BRTV ile televizyon ve radyo yayıncılığına sektörüne girdi. 18 yıla yakın karasal yayıncılığın ardından; BRTV yayınları günümüzde milli uydumuz Türksat’ın kapsama alanındaki 70 dolayında ülkeden izlenmektedir. BRTV bölgemizin Dünya ya açılan penceresi olarak bilinirken, Mehmet Çetinkaya’da çeyrek asırdan bu yana Dünyayı gezmekte ve gittiği ülkeler ile ilgili yayınladığı gezi notları ile tanınmaktadır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.


YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.